SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #961
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Legaliseerime kanepi ära, siis ma ei pea kuskile võõrasse riiki kolima, et fcking herbi tarbida. Kanep on nagu taevamanna IMO.
    Kenad pähklid, peab ise ka korjama minema.

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #962
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      See on pokkerifoorum. Võid www.kanep.info ümber kolida.

      Comment

      • oohoh
        Grinder
        • Oct 2009
        • 547

        #963
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        koguaeg võib, pissu oled lihtslat

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #964
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Trahv on sama mis alko eest anyway. Kui tossus peaga vedeled kuskil ja tehakse testid ning kõrbed.

          Comment

          • doublemint65
            Grinder
            • Oct 2008
            • 695

            #965
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #966
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              Ega ei teagi, mis tavatarbija selle pärast nii muretseb, kui südametunnistus võimaldab omada karistusregistris väärtegu narkootikumide väikses koguses omamise eest. Hoiad alati enda valduses alla 10 doosi ning võid elu lõpuni oma väärtegude otsas istuda.

              Aga olgu, läksin ise ka OT ära ning rohkem ei seleta.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #967
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI



                Super pokkeri dok. Võrdleb kahte tüüpi, ühte degenit kes kaotas kõik mis tal oli ja vanad head leatherassi.


                EDIT: See teine tüüp on ikka nii tilting "My roomate couldnt stop me from depositing 50$!"

                :/

                [ ] super dok
                [X] avg.
                Last edited by qbj0hn; 19.09.11, 23:33.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #968
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  «Kalevipoeg 2.0»
                  Kristian Kirsfeldt
                  Me kõik oleme pidanud lugema "Kalevipoega" kohustusliku kirjandusena. Tavaliselt ongi see jäänud üheks pealesunnitud ja igavaks raamatuks, sest igiammuse kangelase võitlused muistsete sortside ja sarvikutega jäävad tänapäeva inimesele kaugeks.
                  Menuraamat "Kalevipoeg 2.0" on eepose uus, moodne versioon. Tõelises 21. sajandi rahvuseeposes on sarviku asemel kuri pangahärra, sortside asemel zombid ning tuuslarid on oma koha loovutanud bemmimeestele ja Soome suusahüppajatele. Oma litaka saab ka Afganistani missioon, mille mõttekuses julgeb kahelda iga kriitiline eestlane. Uus Kalevipoeg on kõvem action-kangelane ja naistemees kui Chuck Norris ja James Bond kokku.

                  On keegi lugenud seda raamatut? Tundub selline rongi või bussisõidu kerge lugemine? Kommentaare?

                  Comment

                  • ceni
                    Jube Noob
                    • Feb 2010
                    • 110

                    #969
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    olen raamatupoes sirvinud seda. see on kirjutatud värsivormis nagu päris Kalevipoegki, ainult hästi ropp tundus. võtsin raamatu suvalisest kohast lahti ja seal oli kirjeldus, kuidas ta 2 neiuga lustis. kui värsivorm lugemist ei sega, siis võibolla mingiks ajaviitelugemiseks sobib. isiklikult küll ostma ei kutsunud. miskipärast ei usu, et seal mingeid sügavaid filosoofilisi mõttekäike oleks.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #970
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Trahv on sama mis alko eest anyway. Kui tossus peaga vedeled kuskil ja tehakse testid ning kõrbed.
                      9000eek küll alko eest ei saa kui esimene kord on :)

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #971
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Haha, pole mõned päevad foorumit külastanud ja ma olin 90% kindel, et mingis teemas on keegi vaidlusesse sattunud jälle.. Seekord siis PS teemas :D

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #972
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          No alko on solk IMO, kuigi aegajalt tuleb sellega leppida, silm kinni pigistada ja sedagi tarbida.

                          Comment

                          • lauri89
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 206

                            #973
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Kas keegi Minted Pokeris mängib? Tahaks sealt raha välja kanda, täpsemalt 160$. Kuna mulle on saadetud buddytransferiga 56$, siis pean läbimängima 560 punkti. Aga ma ei taha cashi mängida ja turniire pole seal väga palju. Kas keegi oskaks aidata kuidas saaks kiirelt rahad välja sealt?

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #974
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                              9000eek küll alko eest ei saa kui esimene kord on :)
                              Päris loll ja õnnetu peaks selle jaoks olema. Pealegi olemine ei ole imo karistatav, omamine on. Ma hetkel ei mäleta, kas selle tõestuseks oli ainult see üksik Riigikohtu lahend, kus mingi vend väidetavalt Lätis tegi või on neid rohkem.

                              Comment

                              • Relamz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1467

                                #975
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...