Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
HAHAHAH istun praegu roberts cafes ja vastane istus lauda NL200 full stackiga.
Natuke olime mänginud ja vastasel oli €85 alles.
Läks siis käsi nii,e t mina leian 88, avan 6, vastane minraiseb 12, ma raisen 72 peale, vastane callib.
Flop T52, ta checkib, ma cbetin ja foldib:D
Roflisin lihtsalt üle kohviku omaette. Inimesed vaatasid nagu segast:(
HAHAHAH istun praegu roberts cafes ja vastane istus lauda NL200 full stackiga.
Natuke olime mänginud ja vastasel oli €85 alles.
Läks siis käsi nii,e t mina leian 88, avan 6, vastane minraiseb 12, ma raisen 72 peale, vastane callib.
Flop T52, ta checkib, ma cbetin ja foldib:D
Roflisin lihtsalt üle kohviku omaette. Inimesed vaatasid nagu segast:(

Comment