Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
standard eesti pigem -... sloveeniaga oli mingi eriline luckbox..
lol tuleb sõnu syya .. mõtleisn kommentaare lugedes et eetsi taga :D
standard eesti pigem -... sloveeniaga oli mingi eriline luckbox..
lol tuleb sõnu syya .. mõtleisn kommentaare lugedes et eetsi taga :D
Comment