SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #166
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
    Lõpptulemus on Tallinnas ikka see, et kõik lõpetavad Kapis või kuskil after-hours pommiaugus. See on nagu standard kolmapäeva õhtu, mitte foorumi eliidi koosviibimine.
    Pean nõustuma. Minul kui Tallinna elanikul on see fiiling ikka supper. Rongis juba warm-upi teha, paar tundi loksuda ja möliseda. Siis kohale jõudmine, pärast uute klubide avastamine Tartus ja järgmine päev kuskil pead parandada. Prizeless. Võrdub nagu puhkusega.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #167
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      +1

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #168
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        Algselt postitas leits Vaata postitust
        jaa viimane kokkutulek oli haige .. kuskil ahjus .. codecci oli mäletan .. qbjohn vist ja pasitlaa ka . codecci tahtis suan migni 3 aeg öösel sealt .. öeldi et keegi sees, sa panid imo, et aga no ajage v2lja siis nad :D lol
        Vot käisin ka seal.

        Ärkasin masterpuppeti juures -andres-e kaisus oksesena...

        moar.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #169
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          jaa viimane kokkutulek oli haige .. kuskil ahjus .. codecci oli mäletan .. qbjohn vist ja pasitlaa ka . codecci tahtis suan migni 3 aeg öösel sealt .. öeldi et keegi sees, sa panid imo, et aga no ajage v2lja siis nad :D lol
          +1
          Oleks pundis igatahes, decent üritus oli Tartus.
          Last edited by qbj0hn; 03.09.11, 17:41.

          Comment

          • eluvaatleja
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 135

            #170
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Algselt postitas virukunn Vaata postitust
            Kui mul on hetkel piratud HEM, aga tahan osta originaali, siis kui ma pira maha lasen ja uue installin jäävad mu databaasid alles ? Seal uninstallimisel sai valida ka, et postqresql alles jääks vms ?
            uninstallisin HEM- i ja jätsin database alles, hiljem installisin uuesti HEM- i, aga vana databasega enam ühendust ei saanud. igal juhul tee enne muudatusi databasest backup ja pane see käeulatusse.

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #171
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              kes täna joob tallinnas?
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • eluvaatleja
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 135

                #172
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                kes täna joob tallinnas?
                pidite ju kooli minema mitte jooma

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #173
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  misasja, mina küll mitte
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • eluvaatleja
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 135

                    #174
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    PALUN TÕSISELT ABI! EMTA VÄRK EI LÄHE IE-GA MAHA, MOZILLA JA CHROMEGA FUNKAB AGA TEE MIS TAHAD INTERNET EXPLOERIGA KEELATUD SAITIDELE EI SAA EHK EI LOE GOOGLE DNS-I. OLEN GOOGELDANUD END LOLLIKS JA EI LEIA ABI. OSKAB KEEGI AIDATA?

                    KRAYZIE SOOVITUSEL UNINSTALLISIN IE JA IKKA EI FUNKA.

                    IE VERSIOON: 7.0

                    EDIT: läpparis töötab kõik fine
                    järgmine kord proovi nii:

                    1. kirjuta cmd aknast ipconfig /flushdns
                    2. kirjuta cmd aknast ipconfig /registerdns
                    3. restart kuigi enamasti pole seda vaja

                    ja kui see ka ei aita, siis uuri tcp/ip setingute advandce alt, kas linnuke on ikka olemas register this connections addresses in dns

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #175
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                      uninstallisin HEM- i ja jätsin database alles, hiljem installisin uuesti HEM- i, aga vana databasega enam ühendust ei saanud. igal juhul tee enne muudatusi databasest backup ja pane see käeulatusse.
                      Sain juba. Ei installinudki HEM-i uuesti vaid tegin lihtsalt selle kõige uuema update-i. Siis pidin seriali sisestama ja HEM-is on nüüd kõik nagu ennem.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #176
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Algselt postitas eluvaatleja Vaata postitust
                        järgmine kord proovi nii:

                        1. kirjuta cmd aknast ipconfig /flushdns
                        2. kirjuta cmd aknast ipconfig /registerdns
                        3. restart kuigi enamasti pole seda vaja

                        ja kui see ka ei aita, siis uuri tcp/ip setingute advandce alt, kas linnuke on ikka olemas register this connections addresses in dns
                        Thanks. Flushdns-i tegin aga registerdnsi mitte.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #177
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          Mul ei aita ikka miski softi tööle saada.

                          Comment

                          • FreakyJason
                            Klubi Liige
                            • Jan 2009
                            • 1381

                            #178
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Tartus võiks millalgi jälle PokkeriProde ürituse teha, eelmine oli stone-cold nuts
                            +1 Ma bronnisin hotelli toa ära, aga jõudsin sinna alles hommikul ja lihtsalt andsin võtme ära :) Pärast mõnusat vannitamist õllega Auras kimasime hossi ja fortunega bussiga Tallinna

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #179
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Eino ma muidugi olen nõus Tartuga ka obv. Niki me joome juba....anna teada.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #180
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                                Mul ei aita ikka miski softi tööle saada.
                                Hmm... Miskid errorit vms ei viska või jääb ainult "connectima"? Proovi miskid firewallid ja AV-d maha keerata ning vaata äkki siis saab. Rohkem infot vaja.

                                Comment

                                Working...