Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Pean nõustuma. Minul kui Tallinna elanikul on see fiiling ikka supper. Rongis juba warm-upi teha, paar tundi loksuda ja möliseda. Siis kohale jõudmine, pärast uute klubide avastamine Tartus ja järgmine päev kuskil pead parandada. Prizeless. Võrdub nagu puhkusega.
Algselt postitas Spewmonkey
Vaata postitust

Comment