SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #106
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    kas starsis neil ahvidel platinum alles, kes said 750-ne eest?

    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #107
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
      Keegi ütles kuskil teemas et rush poker on kuskil mujal saidil ka olemas, et fulltilt ei olnudki esimene kes selle välja lasi. Ma ei leia seda tpopicut üles nüüd:S Keegi oskab öelda mis saidil rushida saaks?
      ajaraisk imo.
      vaatasin mingni päev, polnud mängijaid ollagi

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #108
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
        kas starsis neil ahvidel platinum alles, kes said 750-ne eest?
        jep, olemas.

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #109
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Kui keegi omab laulu L' Dorado - klaas tequilat, siis olge nii kena ja pange see kusagile üles ning sheerige linki. Kui keegi viitsiks, siis võiks kõik L'Dorado albumid ja laulud üles panna. pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #110
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
            Kui see level pole siis ma ei tea...

            Go to http://www.pokerstarvs.coXm (lisasin X-i et keegi ei klikiks kogemata) To Learn More about Holdem Bot!

            Shanky's holdem bot, an investment to make hundreds, or even thousands online! We offer a 200 hand free trial. Click on the link to see the poker bot work now! Get your 100% legitimate copy of Holdem Bot Today! no viruses!

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #111
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              Tõmbame muruga kärsa likku enda juures ja linna peale võibolla. Kui ranka&spew CO huvitatud on andke teada :D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #112
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                Mul üle 3 nädala möödas ja vaatan ikka tõmmatud videoid edasi :)
                Seda sellepärast, et sul on seal kasutaja ja video tõmbasid alla siis kui sa olid makstud kasutaja ehk teisisõnu sa maksad selle fee, et näha kõiki videosid - täna, homme ja 10 aasta pärast.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #113
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  http://teeniraha.org/teeni-raha-pokkeriga/ rofl kas veits illegaalne pole? vähemalt on hcc blogi ära toodud :D
                  Illegaalne on seda jama kasutada, mitte müüa/arendada. Samamoodi nagu ebaseaduslik on purjus peaga autoga sõita aga autot ehitada võid koomas peaga oma garaazis niipalju kui tahad. See, et seal on blogide feedid ei ole ebaseaduslik. Samamoodi nagu meie pokkeriuudiste foorumisse jookseb pokernewsi ja pokkerikooli uudiste feed, kus on link nende lehele - see on täiesti legaalne. Kui saidile ei meeldi see siis keeraku oma RSS Feed kinni.

                  Illegaalseks muutuks see siis, kui ma paneksin näiteks pokernewsi RSS feedi meie foorumisse jooksma, kus nende uudised ilmuksid meie lehel ilma pokernewsile viitava lingi ja nimeta.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #114
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Illegaalne on seda jama kasutada, mitte müüa/arendada. Samamoodi nagu ebaseaduslik on purjus peaga autoga sõita aga autot ehitada võid koomas peaga oma garaazis niipalju kui tahad. See, et seal on blogide feedid ei ole ebaseaduslik. Samamoodi nagu meie pokkeriuudiste foorumisse jookseb pokernewsi ja pokkerikooli uudiste feed, kus on link nende lehele - see on täiesti legaalne. Kui saidile ei meeldi see siis keeraku oma RSS Feed kinni.

                    Illegaalseks muutuks see siis, kui ma paneksin näiteks pokernewsi RSS feedi meie foorumisse jooksma, kus nende uudised ilmuksid meie lehel ilma pokernewsile viitava lingi ja nimeta.
                    Solid 20000th post. Gratz.

                    Comment

                    • Maxi
                      Pokkerihai
                      • Nov 2010
                      • 1849

                      #115
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      18,72 posts per day..... *cough* spammer *cough*

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #116
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Solid 20000th post. Gratz.
                        Tõstkem klaasid! (ma tõstan õllepudeli)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #117
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          Algselt postitas Maxi Vaata postitust
                          18,72 posts per day..... *cough* spammer *cough*
                          Sellest suur osa on "trash", sest pean postitama uudiseid ja teadaandeid. 20,000 posti ei ole mitte mingi näitaja.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #118
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Ranka Aff jooma.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #119
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Sellest suur osa on "trash", sest pean postitama uudiseid ja teadaandeid. 20,000 posti ei ole mitte mingi näitaja.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Ranka Aff jooma.
                                ei viitsi ja ärge helistage ka.

                                codecci: 30 tonni ei olegi ju mingi näitaja, 20 tonni veel vähem. aga ega vähe ei ole jy!

                                Comment

                                Working...