SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #61
    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

    Minu loogika ütleb igatahes seda, et kui see 1/6 Iirimaast tahab ka Iirimaa olla (mitte Põhja-Iirimaa UK koosseisus), siis peab ta seda saama. Juhul, kui nad seda soovivad ja ei saa, siis pole UK´l demokraatiaga mingit pistmist ja välisest "ilust" hoolimata on nad võrdsed Venemaa, Hiina jms. riikidega.

    Comment

    • numnuts
      Grinder
      • Dec 2010
      • 846

      #62
      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

      Mis season HSP oli see kus oli sick action koguaeg? Lineup miskit ; Ivey, Durr, Zahamies, Gus etc

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #63
        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

        Demokraatiaga pole nagunii kuskil eriti viimasel ajal pistmist, kui päris halama hakata, aga samamoodi siis võiks öelda, et kui seal on inimesi, kes tahavad olla queeni alamad, siis peaksid nemad ka seda saama olla. Kumbki pool usub, et tal on õigus ja ei muutu nagunii midagi, kuigi ajaloo arvelt võiks suht kiirelt lahendada asja.
        Kaugelt vaadates pigem olen IRA poole kaldu. sest kuningaperekonda ma ei salli üldse, aga vaevalt ise tore elada selles möllus oleks.

        Ei lähe eriti teemasse, aga Ruhnu ikka sitaks lädemal Lätile, kui Eestile ja mingi meremees oli rääkinud, et mingil ajahetkel, kui saare kuuluvus oli veel lahtine, siis Eesti hakkas kohe igasugust kaupa sinna saatma ja abi osutama. Meelsus paigas ja üks saar juures. GG

        Comment

        • 2ssapaar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 423

          #64
          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

          Algselt postitas numnuts Vaata postitust
          Mis season HSP oli see kus oli sick action koguaeg? Lineup miskit ; Ivey, Durr, Zahamies, Gus etc
          season 6

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #65
            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

            Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
            Demokraatiaga pole nagunii kuskil eriti viimasel ajal pistmist, kui päris halama hakata
            Eks me vaikselt liigume ikka õiges suunas.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • bounce
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 865

              #66
              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

              Algselt postitas numnuts Vaata postitust
              Mis season HSP oli see kus oli sick action koguaeg? Lineup miskit ; Ivey, Durr, Zahamies, Gus etc
              ma pakun et see võis PAD olla hoopis, imo season 5

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #67
                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                Comment

                • Silinder
                  Bännitud
                  • Aug 2011
                  • 21

                  #68
                  Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                  Hommik, selline küsimus et kas kellegil oleks laenata CardRunnersi kasutajat päevaks või nii? Tahaks seal alla laadida mõned videod, aga ei näe eriti mõtet selleks osta 130 dollari eest kasutaja kuuks ajaks ja endal pole krediitkaarti ka et trial võtta.
                  Tean et olen uus ja mingit usaldust siin ei saa olla aga ehk leidub kedagi.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #69
                    Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                    Algselt postitas Silinder Vaata postitust
                    Hommik, selline küsimus et kas kellegil oleks laenata CardRunnersi kasutajat päevaks või nii? Tahaks seal alla laadida mõned videod, aga ei näe eriti mõtet selleks osta 130 dollari eest kasutaja kuuks ajaks ja endal pole krediitkaarti ka et trial võtta.
                    Tean et olen uus ja mingit usaldust siin ei saa olla aga ehk leidub kedagi.
                    Paku väikest $$ ka siis ikka saad :D

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #70
                      Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #71
                        Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        Ilus - 40a pärast sellist koomuskit tegemas kõik praegused noored hardstyle`i mehed :).

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #72
                          Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                          Algselt postitas Silinder Vaata postitust
                          Hommik, selline küsimus et kas kellegil oleks laenata CardRunnersi kasutajat päevaks või nii? Tahaks seal alla laadida mõned videod, aga ei näe eriti mõtet selleks osta 130 dollari eest kasutaja kuuks ajaks ja endal pole krediitkaarti ka et trial võtta.
                          Tean et olen uus ja mingit usaldust siin ei saa olla aga ehk leidub kedagi.
                          CR videod peaksid olema kaitsega ja seetõttu ainuükski allalaadimisest ei piisa.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #73
                            Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            Misasja. Pirokunn reivil?

                            Comment

                            • Silinder
                              Bännitud
                              • Aug 2011
                              • 21

                              #74
                              Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              CR videod peaksid olema kaitsega ja seetõttu ainuükski allalaadimisest ei piisa.
                              mismõttes kaitsega

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #75
                                Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                HCC meil ju vana hardstyle ja Qlimaxi kunn. Balla elupõletamisstiiliga võib mees 30ndate lõpul juba selline välja näha.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...