Re: SEPTEBMRI OFFTOPIC - LÄKI KOOLI
Minu loogika ütleb igatahes seda, et kui see 1/6 Iirimaast tahab ka Iirimaa olla (mitte Põhja-Iirimaa UK koosseisus), siis peab ta seda saama. Juhul, kui nad seda soovivad ja ei saa, siis pole UK´l demokraatiaga mingit pistmist ja välisest "ilust" hoolimata on nad võrdsed Venemaa, Hiina jms. riikidega.
Minu loogika ütleb igatahes seda, et kui see 1/6 Iirimaast tahab ka Iirimaa olla (mitte Põhja-Iirimaa UK koosseisus), siis peab ta seda saama. Juhul, kui nad seda soovivad ja ei saa, siis pole UK´l demokraatiaga mingit pistmist ja välisest "ilust" hoolimata on nad võrdsed Venemaa, Hiina jms. riikidega.
Comment