Ma ei tea kaua see teemas olnud juba, sest uudiseid väga ei loe, aga täna jäi lausa igal lehel silma, et sellest tehakse juttu.
Kõige hullem oli lugeda spekulatsioone ja vaadata kuidas see torm jõudu kogub.
Üle 2mill elanikule juba evakueerunud.
Räägitakse, et homme shut downitakse NY's kogu ühistransport.
Omaba ütles, et sellest võib kujuneda "sajandi torm"
Ise jälgin http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-14690942
Kõige hullem oli lugeda spekulatsioone ja vaadata kuidas see torm jõudu kogub.
Üle 2mill elanikule juba evakueerunud.
Räägitakse, et homme shut downitakse NY's kogu ühistransport.
Omaba ütles, et sellest võib kujuneda "sajandi torm"
Ise jälgin http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-14690942


Comment