Hurricane Irene

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #1

    Hurricane Irene

    Ma ei tea kaua see teemas olnud juba, sest uudiseid väga ei loe, aga täna jäi lausa igal lehel silma, et sellest tehakse juttu.

    Kõige hullem oli lugeda spekulatsioone ja vaadata kuidas see torm jõudu kogub.

    Üle 2mill elanikule juba evakueerunud.
    Räägitakse, et homme shut downitakse NY's kogu ühistransport.

    Omaba ütles, et sellest võib kujuneda "sajandi torm"

    Ise jälgin http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-14690942
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #2
    Re: Hurricane Irene

    http://www.nytimes.com/2011/08/27/ny...e.html?_r=1&hp

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: Hurricane Irene

      Peretuttavad elavad seal kandis - ütlesid, et sealsed kohalikud olevat akende ette mingid plaadid vm pannud ning siis kuhugi kaugetesse hotellidesse läinud.

      Comment

      • sven
        Jube Noob
        • Nov 2010
        • 127

        #4
        Re: Hurricane Irene

        Ma ise elan Louisianas kus hurrikaanid on suht tavaline nahtus. Selle tormiga on pull see et ta tuleb maale ilmselt kategooria 2na mis pole eriti hull, aga ta on METSIKULT suur ehk siis kestab vaga kaua. Veel yks asi mis mingil maarab paastab koige hullemast on see et hurrikaanide valusam pool on alati idapool ja sellest enamus vist maale ei tule.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #5
          Re: Hurricane Irene

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Peretuttavad elavad seal kandis - ütlesid, et sealsed kohalikud olevat akende ette mingid plaadid vm pannud ning siis kuhugi kaugetesse hotellidesse läinud.
          Actionit vaatavad nad seega ainult telekast teki alt ja kaugelt ?

          Krt, ma saan aru, et naine ja lapsed jms. aga sellist tralli ei saa siiski niisama mööda lasta.

          Comment

          • numnuts
            Grinder
            • Dec 2010
            • 846

            #6
            Re: Hurricane Irene

            Ise täna neid uudiseid ja videosid vaadates mõtlesin, et tahaks ükskord ise miskit sellise keskmes olla.. dunno why

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #7
              Re: Hurricane Irene

              Algselt postitas numnuts Vaata postitust
              Ise täna neid uudiseid ja videosid vaadates mõtlesin, et tahaks ükskord ise miskit sellise keskmes olla.. dunno why
              Eelmine aasta, kui meil see kõvem keerisp**k möllas, olin mina just koeraga jalutamas. Ega muud teha ei osanud, kui kiirel sammul kodu poole tulla, katused lendasid aga mina ja koer jäime terveks. Õigemini vene ajal ehitatud katustelt lendasid plaadid aga ainus äsjaehitatud kortermaja katus lendas täiega põllu peale.

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #8
                Re: Hurricane Irene

                Ise tahaks ka stormchaser olla- loodetavasti kunagi see saab ka teoks- äikest ja tornaadosid jahtida :)

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #9
                  Re: Hurricane Irene

                  Kunagi vaatasin mingit doki "Hurricane finders" vms. Pmt tüübid lihtsalt kaameratega ajasid igast keeristorme jms taga ja tahtsid nii lähedale kui võimalik neil seista.. quite sick imo.

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #10
                    Re: Hurricane Irene

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Ise tahaks ka stormchaser olla- loodetavasti kunagi see saab ka teoks- äikest ja tornaadosid jahtida :)
                    Võta mu endine klassivend ka tiimi, ta tegi isegi youtube video sellest harrastusest:
                    [youtube]5dexyLxeN7s[/youtube]

                    (tegemist on natukene 'omamoodi' tüübiga)

                    Comment

                    • VisaHing
                      mees nagu orkester
                      • Dec 2009
                      • 6718

                      #11
                      Re: Hurricane Irene

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Võta mu endine klassivend ka tiimi, ta tegi isegi youtube video sellest harrastusest:
                      [youtube]5dexyLxeN7s[/youtube]

                      (tegemist on natukene 'omamoodi' tüübiga)
                      IRWWWW :D:D made my day

                      Comment

                      • Firzen
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #12
                        Re: Hurricane Irene



                        • 1 million without power with Irene causing outages • Hurricane downgraded but heavy rain raises risk of floods • New York braced for chaos as hurricane Irene approaches • 9,000 flights cancelled as transport grinds to halt • Mayor orders first-ever evacuation in some NYC districts

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: Hurricane Irene

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Ise tahaks ka stormchaser olla- loodetavasti kunagi see saab ka teoks- äikest ja tornaadosid jahtida :)


                          Kui kuidagi saame abiks olla su ilusa unistuse täitumisel, anna siin teada.

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #14
                            Re: Hurricane Irene

                            Ma võin kastekannu ja ventilaatorit laenata.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #15
                              Re: Hurricane Irene

                              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                              Ma võin kastekannu ja ventilaatorit laenata.
                              Laena oma õde parem

                              Comment

                              Working...