Re: Riistvara ostuabi (alati võiks olla suurem, parem jne)
Mul ka vana mudel ja uus, aga üks küsimus oleks, et mille peal mängite, ma ostsin mingi sigakalli hiirealuse ja ei toimi seal, laual toimib ideaalselt.
Mul ka vana mudel ja uus, aga üks küsimus oleks, et mille peal mängite, ma ostsin mingi sigakalli hiirealuse ja ei toimi seal, laual toimib ideaalselt.

Comment