AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #1276
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    in b4 Celebrity deathmatch: Gambleri Imric vs 100 sekundi Sven

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Maxi
      Pokkerihai
      • Nov 2010
      • 1849

      #1277
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Inb4 Rage wall of text kus ta kurdab et foorumis on liiga palju trollimist

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #1278
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Out forever, b4 yo u faggots make me sick to my stomach

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #1279
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          http://forumserver.twoplustwo.com/54...0/index23.html

          Keegi veel loeb seda?
          Peris huvitav, vend mängis nl4 ja talle pakuti 60-70k lepingut. Võidud jätab endale. 60-70k kasutab reisimiseks ja mtt-de mängimiseks. Ainuke tingimus: kanna nende logo oma särgil ja blogis ka peab see logo olema. lol.
          Pakuks mulle ka keegi siukest diili, ma oleks valmis toppima neid logosid ükskõik kuhu. Kasvõi otsa ette.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #1280
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
            http://forumserver.twoplustwo.com/54...0/index23.html

            Keegi veel loeb seda?
            Peris huvitav, vend mängis nl4 ja talle pakuti 60-70k lepingut. Võidud jätab endale. 60-70k kasutab reisimiseks ja mtt-de mängimiseks. Ainuke tingimus: kanna nende logo oma särgil ja blogis ka peab see logo olema. lol.
            Pakuks mulle ka keegi siukest diili, ma oleks valmis toppima neid logosid ükskõik kuhu. Kasvõi otsa ette.

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #1281
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              plus one

              Siga viska graafik ka ikka muidu obv keegi sind ei usu:(

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #1282
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                in b4 Celebrity deathmatch: Gambleri Imric vs 100 sekundi Sven

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Üldiselt ma "tänan" modesid, kes ennema päästmisele pühendumist ei vaevu ka mõtlema, kas päästetav vajab ka päästmist. Tänan, kuid mina ei vaja mingit päästmist, kuni ma ei ole ei ole väitnud vastupidist.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #1283
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Soovitan tutvuda mõlemal osapoolel reeglitega.

                  Foorumis tuleb olla...
                  1. sõbralik! Foorum ei ole mõeldud kiskumiseks ja üksteisele ära tegemiseks vaid hoopis üksteiste õpetamiseks, ükteistele mängudel/turniiridel kaasaelamiseks jms. Argumenteeritud vaidlused on alatiteretulnud aga kindlasti ei tohi minna isiklikuks. Vastasel juhul sekkub foorumi administratsioon posti kustutamise/kasutajate ajutise/alatise eemaldamisega.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #1284
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                    Jah ootan pidevalt uusi poste talt, tegu ikka epic sick elulooga. Tüüp teeb mingi 5k$ ruleti flipi, niiet ei jää söögirahagi ja nii palju kordi laseb oma vaevaga kogutud rolle bustoks :D

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #1285
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      Aeg shottida 1000seid imo..
                      Võtsin ühe 300-se siiski. Tegu oli totaalse fishiga - see oli kohe selge, kui 5x tõstet nägin. 3 kätt ja olemas.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #1286
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Jumala eest Potsataja, mina ei keela sul Svenzaga kaklema hakata. Noored mehed, käed jalad otsas, mis siin enam oodata.
                        Aga tehke seda omavahel.
                        Mina tegin seda mida minul on palutud siin foorumis teha. Kui sa leiad, et ma kuidagi moodi riivasin su vabadusi ja õigusi, siis võid sa alati mõne siinse kõrgema võimu kandja poole pöörduda ja minu peale kituda.

                        Head ööd!

                        Comment

                        • KraindOnMaind
                          FPP Pro
                          • Jun 2009
                          • 228

                          #1287
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          on aeg endast üle saada

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #1288
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            mäletan kui mul sõber ükshommik helistas ja rääkis, et olid sõbraga svenza tartu lümpsist kaasa võtnud, mingi aeg vist koos tilka pannud ja siis oli mees neil üle visanud ja nii kui svenzal lubati pea auto sumpasse toppida siis oli mees alandlik nagu lammas. Muidugi ega seda meest see maa peale ei toonud ja ikka nägin teda päev-paar hiljem "foorumis teistele kannaga näkku löömas".

                            jutu põhimõte oleks see, et ega kui see vend pasunasse saaks, siis ega sellised pubeka mõistusega "täiskasvand mees" nagunii ei muutuks.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #1289
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Mõne mehe põhiprobleem ongi see, et oma ajus on ta ikka kinni 90-ndates või siis heal juhul selle sajandi alguses. Neid pidutsejaid aga, kes seda aega selgelt mäletavad jääb aina vaähmekas. Lihtsalt paratamatult tuleb uued müügitehnikad mängu tuua ja kui seda ei oska, siis vanad kalad lähevad lihtsalt allavett äsjakudenutele söögiks.

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #1290
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Ei sobi kumbki. Mul on siin mõned tähed ka, algab nii: IM_OND_R_BII__D :D
                                lol, selle ristsõna autor peab olema Tiit Kerves, tal on kombeks panna rohkelt selliseid sõnu, mida tavaliselt isegi ÕS-ist ega ka pea kuskilt mujalt ei leia, üliobskuurseid asju, nt PNEUMOTSEELE (kopsusong), KALOKAGAATNE (ideaalmehelik), IKHOR (magma viimasena hangunud osa) jms.

                                teine variant, et on Villu Tamme tehtud ja mingi eriti absurdne liitsõna tekitatud...

                                see küsimus on ka juba suht kahtlane, huvitav kus see ristsõna üldse avaldatud on?

                                või äkki saad screenshoti panna? :)

                                Comment

                                Working...