AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #766
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Mustkunstnik töötas Kariibi merel sõitval lõbulaeval. Kuna rahvas oli iga nädal erinev, siis ta lubas endale iga nädal samu trikke korrata.

    Oli ainult üks probleem. Kapteni papagoi nägi mustkunstniku show-sid kogu aeg ja hakkas lõpuks nippidele pihta saama. Kui ta lõpuks aru sai, hakkas ta karjuma: "Vaadake, see pole seesama kaabu!" "Ta peitis lilled laua alla!" "Kuule, miks sul kõik kaardid poti ässad on?!"

    Mustkunstnik oli raevu täis, aga see oli ikkagi kapteni papagoi kellele ta midagi teha ei saanud.

    Ühel õhtul jooksis aga laev karile ja uppus. Mustkusntnik leidis end lõpuks mingi puutüki peal istumas keset ookeani... ja koos kapteni papagoiga.

    Seal nad siis istusid - vihased üksteise peale ja ei rääkinud ühtegi sõna.

    Kolmandal päeval ütleb papagoi:

    "Ok, Ok, annan alla. Kuhu sa laeva panid?"

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #767
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
      Mustkunstnik töötas Kariibi merel sõitval lõbulaeval. Kuna rahvas oli iga nädal erinev, siis ta lubas endale iga nädal samu trikke korrata.

      Oli ainult üks probleem. Kapteni papagoi nägi mustkunstniku show-sid kogu aeg ja hakkas lõpuks nippidele pihta saama. Kui ta lõpuks aru sai, hakkas ta karjuma: "Vaadake, see pole seesama kaabu!" "Ta peitis lilled laua alla!" "Kuule, miks sul kõik kaardid poti ässad on?!"

      Mustkunstnik oli raevu täis, aga see oli ikkagi kapteni papagoi kellele ta midagi teha ei saanud.

      Ühel õhtul jooksis aga laev karile ja uppus. Mustkusntnik leidis end lõpuks mingi puutüki peal istumas keset ookeani... ja koos kapteni papagoiga.

      Seal nad siis istusid - vihased üksteise peale ja ei rääkinud ühtegi sõna.

      Kolmandal päeval ütleb papagoi:

      "Ok, Ok, annan alla. Kuhu sa laeva panid?"
      irwww nice1 sevnzzzzitaaa.

      Comment

      • Mrt1989
        Grinder
        • Mar 2010
        • 999

        #768
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        LEGEN ... wait for it ! LEGENDARY

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #769
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
          LEGEN... wait for it ! ...DARY
          fyp

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #770
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            swenza lool on jumet

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #771
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              2012 wsopil ( vist ) tuleb turna nimega Big One. Buy in : 1$ million.
              See Guy Laliberté vist korraldab seda or somt. Üksi enda vastu mängib prolly seal.


              Laliberté has announced the Big One, a $1 million dollar buy-in tournament which will be featured at the 2012 World Series of Poker. Part of the prizepool will be donated to Laliberté's philantrophic organization One Drop Foundation.[12]

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #772
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                kui tema seal ka mängib, siis on seal actionit küll, ma usun

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #773
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  kui tema seal ka mängib, siis on seal actionit küll, ma usun
                  vennal normal roll 1milliste mtt-de jaoks.
                  2500 bi :D

                  Comment

                  • Carl
                    FPP Pro
                    • Jul 2010
                    • 213

                    #774
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    On sul P*'is deposiidiga kaasnenud 5.50$ homegame ticket ja soovid sellest vabaneda?

                    Siin on sinu võimalus:

                    500239 on Club ID.
                    Invitation kood on NEONET1337

                    Et ma teen homme kella 23:00'iks ühe 5.50$ turna, milles saab seda ticketit ka kasutada.

                    Osaleda võivad obv ka kõik teised kes chatis möla ajada tahavad.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #775
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                      2012 wsopil ( vist ) tuleb turna nimega Big One. Buy in : 1$ million.
                      See Guy Laliberté vist korraldab seda or somt. Üksi enda vastu mängib prolly seal.
                      ei mängi enda vastu, juba peaaegu 20 inimest on bronninud end sinna. (sh rahva lemmik Ruffin.)

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #776
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        ei mängi enda vastu, juba peaaegu 20 inimest on bronninud end sinna. (sh rahva lemmik Ruffin.)
                        http://http://forumserver.twoplustwo.com/showpost.php?p=25431855&postcount=1709

                        Comment

                        • jaagup17
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1090

                          #777
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          barca - real poolaeg 2:1

                          Comment

                          • TaistoJ
                            Grinder
                            • Aug 2010
                            • 787

                            #778
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Algselt postitas jaagup17 Vaata postitust
                            barca - real poolaeg 2:1
                            Kust vaatad, tahab ka...

                            Comment

                            • lauri89
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 206

                              #779
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Either something is wrong or the page doesn't exist.

                              Kas keegi struktuuri teab? Või kust vaadata saab?

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #780
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Ma olen ikka värdjas inimene küll. Kell 7 hakka töö, aga ikka oli vaja end kell 2 öösel turniirile registreerida tildist.
                                1 kord elus võiks selline ohverdus hommikul nüüd ilma kahetsuseta lõppeda.

                                edit: obv, FUCK ME ja kõik need maailma 0outerid, mis mind biidivad alati chiplead potides.
                                Last edited by KristjanLaas; 15.08.11, 02:38.

                                Comment

                                Working...