AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bauss
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #736
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    vb tean

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #737
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      Siis on rage.
      siis kui sa alles mähkudes ringi lasid käisin mina lava ees singer-vingerile näppu viskamas:-P

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #738
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
        no mis nüüd siis on, keegi ei taha tööd we?
        see pärnus? muidu mul peaks tartus töötuid tuttavaid ikka liikuma küll

        Comment

        • vennike
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1958

          #739
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          kui siin foorumis on mõni inimene kes MÕISTAB põrandaliistu panna, siis andku märku. vajalik panna sitale pinnale 620jm ja hinnaks 4,5€ jm. töö algaks 17.08 ja aega 10 päeva.
          2790 euri 4 päeva töö eest ? kriis my ass, peab ikka eriti sitt liist/pind olema, me panime 2£jm ~150m päevas mingisse vanasse ja ilgelt kõverasse koolimajja. oleks eestis teeks ära 4 päevaga

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #740
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas vennike Vaata postitust
            2790 euri 4 päeva töö eest ? kriis my ass, peab ikka eriti sitt liist/pind olema, me panime 2£jm ~150m päevas mingisse vanasse ja ilgelt kõverasse koolimajja. oleks eestis teeks ära 4 päevaga
            meil sama teema. äärmiselt sitt paigaldada. vana mõis. krohvitud pinnad ei anna endale aru. kõverusi rohkem kui rubla eet, sellest ka selline hind välja pakutud.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #741
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
              see pärnus? muidu mul peaks tartus töötuid tuttavaid ikka liikuma küll
              töö toimib viljandi ligidal. öömaja tasuta.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #742
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                mai saa nagu aru, kas 2,8K € on liiga vähe nädalapalk we mitte*?

                E: tööriistad on olemas ja majutus on tasuta.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #743
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  mai saa nagu aru, kas 2,8K € on liiga vähe nädalapalk we mitte*?

                  E: tööriistad on olemas ja majutus on tasuta.
                  E2: mitte nädala vaid 10npäeva palk.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #744
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    No mis sa mõtlesid et enamu siin on mingi liistupanijad ja 24/7 valmis jooksma su pakkumsie peale :1?

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #745
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      mai saa nagu aru, kas 2,8K € on liiga vähe nädalapalk we mitte*?

                      E: tööriistad on olemas ja majutus on tasuta.
                      No mul muidu on üks kuldsete kätega vend, a see läheb homme Norra päris pikaks ajaks. Vaevalt, et sa pokkerimängijate hulgast kogenuid töömehi leiad. Veic vale foorum selle jaoks :) Ise ma pole ka 6 aastat "tööd" teinud, vaevalt et viiciks ajukeberniiti seal teha. Kuigi summa iseenesest on hea.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #746
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                        No mul muidu on üks kuldsete kätega vend, a see läheb homme Norra päris pikaks ajaks. Vaevalt, et sa pokkerimängijate hulgast kogenuid töömehi leiad. Veic vale foorum selle jaoks :) Ise ma pole ka 6 aastat "tööd" teinud, vaevalt et viiciks ajukeberniiti seal teha. Kuigi summa iseenesest on hea.
                        lubasin endale juba ammu, et ehitusfoorumist ma ei otsi kedagi. pakkusin seal kunagi tööd ja vastused olid ikka äärmuslikud a´la"ma võin gipsi banna rjäägi ainult hjind vjanapoiss" mis teen sellistega? lähengi kipsi panema we?

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #747
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Peaks kasuisa käest küsima, et kuidas temal põrandaliistude panemisega kogemused on. Muidu oleks pro, mina orgunniks transpordi ja oleks abitööline ning teeks 50/50 diili.

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #748
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            abitölist me ei vaja. vajame inimest kes asja ära teeks. hind konkreetne, tähtaeg konkreetne.

                            Comment

                            • Tylos
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 340

                              #749
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Mis liist,mis kinnitus?

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #750
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                miks otsin siit foorumist? arvan, et siin forumis on üle keskmise inteligents ja tunnen ja tean siinseid tegelasi. minu poolne pakkumine on see et pakun head raha inimesele kes saab asjaga hakkama mina usaldan seda foorumit.

                                Comment

                                Working...