Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.
95 peaks pildi saama? Ise sain ka 97 trahvi ja seal oli peal +-4 km seega 95 peaks pildi tegema vist ikka?
95 peaks pildi saama? Ise sain ka 97 trahvi ja seal oli peal +-4 km seega 95 peaks pildi tegema vist ikka?
Comment