AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #451
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Varem oli õigus põldudel jms ning näiteks alaealisena seal kombaini juhtida, samamoodi võis sea traktoristil sakk sees olla. Uue liiklusseadusega need erandid kadusid.

    Näiteks:
    Uue liiklusseaduse täiendusega kavatseb riik karistada selle eest, kui lapsed ja teised juhtimisõiguseta isikud eramaal või mujal avalikule liiklusele mitte mõeldud kohas tsiklil või mõnel muul mootorsõidukil sõitmist harjutavad.

    http://www.postimees.ee/350584/talup...seaduse-vastu/
    Liiklusseaduse muudatused välja töötanud majandus- ja kommunikatsiooniministeerium loobus punktist, mis keelas ilma juhiloata ka väljaspool teed mootorsõidukeid juhtida.


    Liiklusseaduse muudatused välja töötanud majandus- ja kommunikatsiooniministeerium loobus punktist, mis keelas ilma juhiloata ka väljaspool teed mootorsõidukeid juhtida.

    Comment

    • ziimukaz
      Grinder
      • Jan 2010
      • 741

      #452
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      K: Kuidas karistatakse jalgrattaga joobes olekus sõitmist? Kas on võrreldav joobes juhtimisega autoroolis?
      Villu Vane: Jalgratta joobes juhtimine ei ole samaväärne mootorsõiduki joobes juhtimisega. Joobes jalgratturi maksimaalne karistusmäär on 100 trahviühikut, ehk kuni 400 eurot.

      postimehe online intervjuu uue liiklusseaduse teemal

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #453
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        http://www.postimees.ee/353951/juhil...adusest-valja/

        Liiklusseaduse muudatused välja töötanud majandus- ja kommunikatsiooniministeerium loobus punktist, mis keelas ilma juhiloata ka väljaspool teed mootorsõidukeid juhtida.
        Nunäed, seda ei märganud, kuid igati mõistlik. Sakki samas ei tohi vist ikkagi sees olla.

        Comment

        • redskruf
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 168

          #454
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Algselt postitas vennike Vaata postitust
          Ma viimased 7 aastat ostan enne pidu sellise koguse alkot et ka parima tahtmise juures ei tule puudu. Qbjohn & co pistaks j6ulise gennadiga pikemaks ajaks yhte puuri.
          +1

          Comment

          • isenseven
            Grinder
            • Sep 2009
            • 598

            #455
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
            eestis hakkasin vaikselt seda süsteemi kasutama ja siin müüakse ju kõike kastidega, siis ei tule kunagi puudu @ one point oli mul kuu alkoholi varud olemas:)
            jep, võtad peole minnes kõik kastid kodust kaasa ju :)
            obv saab alko otsa kuskil mujal olles ja ikka vaja sõita, pole vahet kas koju või herne poodi :D

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #456
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              herne pood peaks öösiti nüüd dead olema? Märjukese saadavust mõtlen..

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #457
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Algselt postitas isenseven Vaata postitust
                jep, võtad peole minnes kõik kastid kodust kaasa ju :)
                obv saab alko otsa kuskil mujal olles ja ikka vaja sõita, pole vahet kas koju või herne poodi :D
                Tartus on taksod ja võib jala ka käia. Rääkimata sellest, et lahjem kraam on kesklinnas nagunii odav. Ei tasu nii kokkuhoidlik olla.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Platinum
                  FPP Pro
                  • Jan 2010
                  • 248

                  #458
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  jälle oleks ideaalne koht panna see video mis eelmine kord 3 minutiga maha võeti ja kõik kaasnevad kommentaarid kustutati:( otsige ise, ukrainas sõitis täis peaga rahvast täis trollipeatusesse. niivõrd sick, et paneb enne mõtlema äkki.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #459
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Kaine peaga mõtlemisel ja täis peaga mõtlemisel on vahe.

                    Comment

                    • Skyline
                      Grinder
                      • Dec 2008
                      • 510

                      #460
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      herne pood peaks öösiti nüüd dead olema? Märjukese saadavust mõtlen..
                      Osad taksojuhid teavad kuidas saab, neil mingi oma parool vms.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #461
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas Platinum Vaata postitust
                        jälle oleks ideaalne koht panna see video mis eelmine kord 3 minutiga maha võeti ja kõik kaasnevad kommentaarid kustutati:( otsige ise, ukrainas sõitis täis peaga rahvast täis trollipeatusesse. niivõrd sick, et paneb enne mõtlema äkki.
                        Reklaamientusiastina meeldivad mulle väga TACi teostused.



                        Comment

                        • vass
                          Jube Noob
                          • Jan 2010
                          • 181

                          #462
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          omg, deeeeeem see oli praegu karm vaatamine

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #463
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Ma olen liiga emotsionaalseks muutunud, teine reklaam võttis ikka tõsiselt südame alt õõnsaks.


                            Üldiselt olen ma seda meelt, et ka kiiruse ületamine peaks mingist hetkest alates kriminaalseks muutuma.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #464
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              tänx taipupole, et taaskord seda maailma masendust mulle meelde tuletasid :(

                              ja no muidugi lähiminevikust on ju ka reaalne näide tuua, sama mis teises videos. kui tartus roolijoodik parklas mänginud lapsed alla ajas ja ühest veel tagurdades uuesti üle sõitsi vms. huvitav mis sellest tüübist saanud on? kas sai aasta tingimisi kahe aastase katseajaga?
                              Last edited by Tarmonator; 09.08.11, 20:52.

                              Comment

                              • JaanusX
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2010
                                • 392

                                #465
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Life's a bitch... then u die... etc etc... võib neid 24/7 vaadata... aint gonna change a fkng thing... leiutage ja pange seaduse alla, et iga masin saaks alko lukku ja voila... ja neid kes hoolimata sellest ikkagi kuidagi end nö sisse häkkivad - kohapeal lihtsalt maha lasta!

                                Comment

                                Working...