AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #406
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    viimasel ajal tuleb retarded postitusi nagu seeni peale vihma.
    fck endless ajusurm(surutis).
    Ma tean, sue me.

    Comment

    • MagicFriend
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2010
      • 369

      #407
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      toughtough.


      'So sue me' is the most aggressive and challenging such phrase. It's used as a response in situations where someone is criticized for some antisocial or illegal activity and wants to display their lack of concern. In effect, they are saying 'okay, I know it's wrong but you'll get no apology from me - if you want to take it further go to law'. Of course, the expectation is that the misdemeanor is too slight to bother with a formal legal process. Alternatively, the person being complained of may be aiming to demonstrate their wealth and power by portraying themselves as someone who is well able to defend themselves in court and, if necessary, pay damages. Either way, the message is clear - 'Say what you like; I don't care'.


      k6igest hoolimata - proovi kaasliiklejate suhtes respekti naidata.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #408
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Ma juba ütlesin, et olen completly quilty ja ega enam midagi tagasi võtta ei saa. Loomulikult üritan näidata.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #409
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          proovige rohkem öösiti sõita täis peaga, siis mu lastel on ohutum.

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #410
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            proovige rohkem öösiti sõita täis peaga, siis mu lastel on ohutum.
            LOL. Hea :D

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #411
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Kuhu küll kõik taksod jäid?

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #412
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                proovige rohkem öösiti sõita täis peaga, siis mu lastel on ohutum.

                Imo kaotab peale 22.00-i täis peaga sõitmine igasuguse mõtte.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #413
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Imo kaotab peale 22.00-i täis peaga sõitmine igasuguse mõtte.
                  Mida sa selle all mõtled?
                  Tavaliselt ainuke mõte milleprst on sõidetud ongi see, et kell on 22:00 läbi.

                  Ega niisama lõbu pärast ei sõideta, et oh anname taldaaaa ja laheeeeeee lähme sõidame täis peaga lol.

                  Ei mäleta, et enne 22:00-i oleks siuke asi juhtunudki kunagi.


                  Hint: On mitmeid kohti kus müüakse peale kümmet ka alkot, aga mitte just ligidal.

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Kuhu küll kõik taksod jäid?
                  [ ] Järvamaal on taksosid.
                  Last edited by qbj0hn; 08.08.11, 21:31.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #414
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    See on tõsi, et Majakas peksa pole saanud ja keegi tuttavatest pole samuti saanud.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #415
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Ainult annate?

                      Comment

                      • doublemint65
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 695

                        #416
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas qbj0hn
                        Üdini aus olla siis alles see nv sai käidud viljandi kandis viina järel sõpradega kus puldis oli täis inimene.
                        Ilma alkota ei saa siis elada?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Tarmonator
                          Lingiparandaja
                          • Oct 2008
                          • 3274

                          #417
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          gbj0hn, palun ära bragi nende asjadega avalikus foorumis. ma tean, et maal on sellised asjad moes ja tehakse palju, aga pole vaja selle üle uhkust tunda. sa küll ütled, et oled süüdi ja sry jne, aga sisimas tunned end ikka oma seltskonnas "cool guy".

                          ma ei tahaks seda öelda, aga on ainult aja küsimus kuna...

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #418
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                            gbj0hn, palun ära bragi nende asjadega avalikus foorumis. ma tean, et maal on sellised asjad moes ja tehakse palju, aga pole vaja selle üle uhkust tunda. sa küll ütled, et oled süüdi ja sry jne, aga sisimas tunned end ikka oma seltskonnas "cool guy".

                            ma ei tahaks seda öelda, aga on ainult aja küsimus kuna...
                            Huumorit teed w? Hui on keegi kunagi kunagi mõelnud, et see cool on, peale selle, et kärakat tuua pole midagi muud mõeldudki.

                            Need idoodid kes kuskil külavahel oma vanade kolmestega kärutavad täis peaga vbl jah mõtlevad nii.

                            Algselt postitas doublemint65 Vaata postitust
                            Ilma alkota ei saa siis elada?
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Ära aja tilti siukse sitaga, endal sul on retarded sõbrad.
                            Ei oskagi siukse asja peale midagi öeldagi. Saab ilma alkota elada obv.
                            Lihtsalt on olnud siukseid kordasid kus peol jne ja võtt otsas ja otsustatakse siuke lüke teha.
                            Last edited by qbj0hn; 08.08.11, 22:38.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #419
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              aa no kui alko järgi minna, siis on muidugi fine.
                              ma algul arvasin, et niisama for fun

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #420
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                                aa no kui alko järgi minna, siis on muidugi fine.
                                ma algul arvasin, et niisama for fun
                                Nop, muu põhimõttega pole reisinudki.
                                Obv see on ka vale, aga njah.

                                Sa obv leveldad ka, et siis on fine.
                                Vahet pole kas naist sünnitama viia või litse keppima minna töis peaga kumbatki pidi pole fine, aga jah...
                                Last edited by qbj0hn; 08.08.11, 22:45.

                                Comment

                                Working...