Kalamaja on viimasel ajal elanikkonda vahetanud ja seal suht safe, aga Majakas ma võrdsustaksin Kopliga. Seal on sotsiaalmajad ja palju sellist joomarite ja narkarite seltskonda. Olen hommikuti bussipeatusse minnes mitut laipa näinud, lisaks käiakse ukse taga jõuga prõmmides soola küsimas, uurisin et mis vaja karjus et mingi Tolik, ma uurisin mis tol=?, see karjus vastu et Sol, siis aimasin et soola tahtis vist, ütlesin et pole, (sest tal oli käsi seljataga, lukuaegust piilusin ja suht sodi ka oli). Siis hakkas karjuma et kuidas soola pole et mida ma valetan, ma ütlesin et sa ka valetad et sul soola vaja ja lahkusin ukse tagant...
Kui talvel veel sai elatud, siis kevadel saabusid suuremad pätid välja ja luurasid tänavatel mitu hommikut panid silma peale ja siis lendasid 1x 3 kesi juurde nii et mõõdaminnes taskud katsuti läbi ja suitsu ka taheti, ei vastanud isegi neile murdsin nende vahelt läbi. Ja kuu aja pärast kolisin ära, sest need suht iga hommik mind jälgisid juba.
No. Pese kõrvad ärad. Tolik... Sol.. Soolik... Ju tal käsi seljataga oligi seepärast, et see soolikas on ja tahtis kiirabi saada.
Sinul ikka see avarii meeles. Minul on ka eelkõige üks analoogne laks meeles, ülejäänud on lihtsalt muuseas tulnud. käisime Tartus pidu panemas ja mina magasin enamuse ajast. Keegi otsustas Elva sõita ja siis purjus mehe rooli lasta, kes ringtee eel käed lahti laskis ja kokkujooksu testis. Mina, kui auto omanik ärlasin siis, kui auto krt teab, mis asendis. Klaasid lännu ja mõlgis siin, seal ja kolmandas kohas. Eks siis hakkasime lükkame ja ka politsei sõitis mööda, küsides, et "mehed, kas abi vajate? " Abi me ei vajanud ja saime auto käima, et sõita otse Tartu Riia tänava raudtee ülesõidu keskposti. See oli päris ai-ai, kuna ma olin ärkvel. Järjekordselt ilmus kohale ka politsei, kuid midagi ei toimunud. Käisime vaikselt ära Maarjamõisa EMO-s ja magasime Tartu kursavenna pool. Järgmine päev oli praktikatöö kaitsmine...
Tagantjärgi mõeldes ei oska ma isegi mõelda, kas kogu see sündmuste jada oli õnn või ebaõnn aga WTF, mida tegi Eesti Politsei ? Vähemalt on üks sellest seltskonnast nüüdseks Tartu abilinnapea ja ehk mäletab ta seda sündmust sama hästi, kui mina.
Kui talvel veel sai elatud, siis kevadel saabusid suuremad pätid välja ja luurasid tänavatel mitu hommikut panid silma peale ja siis lendasid 1x 3 kesi juurde nii et mõõdaminnes taskud katsuti läbi ja suitsu ka taheti, ei vastanud isegi neile murdsin nende vahelt läbi. Ja kuu aja pärast kolisin ära, sest need suht iga hommik mind jälgisid juba.
koplisse kolisin 10-11a siis esimesed 2-3a tehti tänaval pidevalt taskud tühjaks, raha, esimesed mobiilid jne läksid. väljas nt palli ei saanud mängida kuna suht 50:50 oli kas võetakse ära või mitte. lasn pole vist väga edasi arenenud jah.
Mul on see oma süü kõik ja ma tean. Seal konkreetsel võtul oli mul võimalus minna sõbra emaga koju, aga oli vaja ju ikka peo lõpuni olla. Alguses tahtsin veel pagassi ronida, aga üks sõber õnneks takistas. Endal oli obv tol hetkel täiesti pohhui kuhu ma lähen kuna nii pinalis lihtsalt. Nagu sealt videost näha siis pagass oli peale matsu pärani ja ajud oleks kuskil puudevahel olnud obv.
Ma täis peaga lihtsalt tulen siukeste lolluste peale mille peale kaine peaga annaks kellegile teisele sõimu sama teema pärast.
Mingiaeg oli foorumis mingi täispeaga sõitmis teema ka, ei julgenud isegi sõna võtta siukses teemas, sest ise siuke idioot olnud ja täis peaga alaealisena sitaks vanemate autoga sõitnud kui nende seljatagant võetud (atm 23a).
Ja siiamaani tuleb vahel ette võtte kus võtt otsas või mida iganes ja siis kõige "kainem" läheb pulti ja tuuakse see võtt ära.
Üdini aus olla siis alles see nv sai käidud viljandi kandis viina järel sõpradega kus puldis oli täis inimene. Kaine peaga ei tule siukse asja peale elusees, aga kuidagi reaalsus taju kaob ära lihtsalt mul.
Ma ei sobi lihtsalt alkoholiga kokku ja ma ei tohiks juuagi kui ma iseennast täispeaga vaataks. Ma tean lihtsalt, et kui ma seda rada jätkan siin ükspäev olen invaliid või siis kastis ja siis saab ainult iseennast süüdistada, et ma siuke retard olen olnud.
Ma täiesti normaalne inimene, aga vahepeal tulevad siuksed hood lihtsalt peale kus absoluutselt ratsionaalselt ei kaalu olukordi jne.
Tra nagu seda scammi sitta lugesin 2+2-st, üdini aus olla ma tõmbaks 90% omale nööri kaela kui ma siukse sitaga hakkama saaksin. Kogu elu rikutud, keegi ei usalda, kõik laseks aint korraliku klimbi peale kodanikule ja anaal seksi takka otsa.
Ei talu lihtsalt siukest pinget.
Davai poisid edu tõmban välja minema, dunno miks siuke emo hoog üldse peale tuli, et siukest juturaamatut kirjutada.
viimasel ajal tuleb retarded postitusi nagu seeni peale vihma.
fck endless ajusurm(surutis).
majaka on jah päris jube koht ja näeb ikka igasugu kalkareid. Ise olen elanud 21a lasnamäel (majakast edasi) mustakivi kandis ja võin öelda, et tegemist on rahuliku kandiga. Kui ise ei nori, siis tüli ei teki ning keegi taskuid läbi ei katsu.
majaka on jah päris jube koht ja näeb ikka igasugu kalkareid. Ise olen elanud 21a lasnamäel (majakast edasi) mustakivi kandis ja võin öelda, et tegemist on rahuliku kandiga. Kui ise ei nori, siis tüli ei teki ning keegi taskuid läbi ei katsu.
Sinu postitust vaadates küsiks ma , et mida kuradit emmimehel nende venelaste vastu on ?
Mul on see oma süü kõik ja ma tean. Seal konkreetsel võtul oli mul võimalus minna sõbra emaga koju, aga oli vaja ju ikka peo lõpuni olla.
Alguses tahtsin veel pagassi ronida, aga üks sõber õnneks takistas. Endal oli obv tol hetkel täiesti pohhui kuhu ma lähen kuna nii pinalis lihtsalt. Nagu sealt videost näha siis pagass oli peale matsu pärani ja ajud oleks kuskil puudevahel olnud obv.
Ma täis peaga lihtsalt tulen siukeste lolluste peale mille peale kaine peaga annaks kellegile teisele sõimu sama teema pärast.
Mingiaeg oli foorumis mingi täispeaga sõitmis teema ka, ei julgenud isegi sõna võtta siukses teemas, sest ise siuke idioot olnud ja täis peaga alaealisena sitaks vanemate autoga sõitnud kui nende seljatagant võetud (atm 23a).
Ja siiamaani tuleb vahel ette võtte kus võtt otsas või mida iganes ja siis kõige "kainem" läheb pulti ja tuuakse see võtt ära.
Üdini aus olla siis alles see nv sai käidud viljandi kandis viina järel sõpradega kus puldis oli täis inimene. Kaine peaga ei tule siukse asja peale elusees, aga kuidagi reaalsus taju kaob ära lihtsalt mul.
Ma ei sobi lihtsalt alkoholiga kokku ja ma ei tohiks juuagi kui ma iseennast täispeaga vaataks. Ma tean lihtsalt, et kui ma seda rada jätkan siin ükspäev olen invaliid või siis kastis ja siis saab ainult iseennast süüdistada, et ma siuke retard olen olnud.
Ma täiesti normaalne inimene, aga vahepeal tulevad siuksed hood lihtsalt peale kus absoluutselt ratsionaalselt ei kaalu olukordi jne.
Tra nagu seda scammi sitta lugesin 2+2-st, üdini aus olla ma tõmbaks 90% omale nööri kaela kui ma siukse sitaga hakkama saaksin. Kogu elu rikutud, keegi ei usalda, kõik laseks aint korraliku klimbi peale kodanikule ja anaal seksi takka otsa.
Ei talu lihtsalt siukest pinget.
Davai poisid edu tõmban välja minema, dunno miks siuke emo hoog üldse peale tuli, et siukest juturaamatut kirjutada.
1 BI-se elurolliga gamblemine ei kesta kaua. Ses suhtes, et ei saa ju raske olla seltskonnaga jooma minnes 1 kaine inimene kaasa võtta. Teete kordamööda vms. Ma ei kujutaks ettegi kuhugi täispeaga juhiga autosse istumist. Ma vist läheks kallale kui kedagi täispeaga rooli istumas näeks. Muidugi mälus peaga võib igasugune taju ära kaduda, aga selleks see kaine inimene ongi..
Sinu postitust vaadates küsiks ma , et mida kuradit emmimehel nende venelaste vastu on ?
Samamoodi on ka minul venelaste vastu midagi... ei oska seda seletada, aga no ei salli neid...näen, et sibul ja parem ei taha mingit tegemist teha. Kuidagi kooli ajast jäi sisse see, et venelased on parajalt ülbed ikka ja parem saadaks kõik rongiga nad venemaale, ehk riiki mille vastu nad nii suurt armastust näitavad.
Viimastel aastatel on mul tolerantsus suurenenud, aga ikkagi hoian neist eemale. Kuigi siiani ajavad nad vahest päris vihale (põhjused enamasti keele oskamatuses ja ülbuses). See kehtib rohkem noorte venelaste kohta.. vanem generatsioon on enamasti vaikselt ja elavad oma elu. Nemad ei tülita mind ja mina neid.
edit: lisan veel seda, et viimased 10a pole venelastega mingeid suuremaid kokkupõrkeid/tülisid/kaklemisi olnud, aga ikkagi on see sallimatus sees. Ise saan aru, et see on kohati väga tobe, et panna kõik venelased ühte patta ja seeläbi ehk elus kaotada nii mõnigi hea võimalus, aga no mis sa teed.. kui ei salli, siis ei salli ja sundima ka ei hakka end.
majaka on jah päris jube koht ja näeb ikka igasugu kalkareid.
Tahtsin kogu selle Majaka teema kohta oma sõna sekka öelda, elan siin 2 aastat juba. Varguste, peksmiste jms pole selle kahe aasta jooksul mingit probleemi olnud, kordagi pole keegi isegi midagi ähvardavat öelnud. Ainuke negatiivne kogemus selles vallas on olnud see, et mingid nolgid otsustasid graffitiga autot sodida natuke. Õnneks tuli kergelt maha. Üldjoontes muidugi tõsi on, et elanikkond on enamuses "teine eesti" ja näeb igasugu tüüpe, aga kindlasti selline olukord ei ole, et igakord koju minnes peaks kartma peksasaamist.
Comment