AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #211
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

    usun et keegi ei hate-i tegelt.ja see kogu foorumile coca colat on hea mõte ka imo:)

    Comment

    • Blackbirds
      FPP Pro
      • May 2010
      • 206

      #212
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      suht vähe osavõtjaid on see aasta. Oht, et järgmine aasta ei toimu enam Eestis?

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #213
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
        usun et keegi ei hate-i tegelt.ja see kogu foorumile coca colat on hea mõte ka imo:)
        samas nende levelite taga on näha ka natuke eestlasliku kadedust:)

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #214
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          härrased....on aeg :)

          Comment

          • bubba
            Õpihimuline Mängur
            • Feb 2009
            • 434

            #215
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            gl!

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #216
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Ole tubli, katsume PN live ülekandel silma peal hoida.

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #217
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                tuleb kohale tulla

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #218
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  gl!

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #219
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    Tervitan kõiki hatereid.

                    Hädaldate nagu eided. Imo kõik lükked on standard, eriti päeva starter 55 vs AA. No wtf, kui ma seal foldin 55, siis ei tasuks imo üldse pokkerit mängida (vaadakem minu stacki tol hetkel).
                    Vb ainuke kaheldav liigutus oli A8s-ga flopil nuppe lükata aka overshoveda flushdrawga, aga mul oli temaga history.
                    Viimastel päevadel on mul olnud rohkem metamängu, kui aastate jooksul kokku.

                    Imo ma saaks aru, kui ma imeks välja, ise sitta mängu tehes. Samamoodi võin hädaldada, et wtf, koguaeg satun cooleritesse.....get a life haters! Üritan aru saada, et eestlaste lemmik toit on ikka teine eestlane....

                    Sihvo vastu aitas eelmise päeva Pokerstars blogi artikkel, kus ta tegi sarnase blufi. Eeldasin seal näha KQ või 64. Kolm bulletit tuleb tavaliselt nutsiga või õhuga. Tegu oli väga raske calliga.

                    FT on raske, tegijaid ja suuri nimesid ohtalt. Paar shorti vist jäi, aga mnjaaa...haaige 3-4-5bettimine hakkab homme kell 12 @ Swissis.

                    Ment käis vist täna 1000€st mängimas? Kuidas temal läx?



                    homme läheb huvitavaks, tänud edu soovijatele!
                    Maga kaineks ennast idioot. Iga asja kohta sul on history ja kõik asjad, mida sa puudud on mad skill. Ükski asi ei ole kunagi luckbox ega suckout. Iga kord kui sulle ära flipatakse on sick rigged doomer.

                    Comment

                    • Rigged
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2535

                      #220
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Coca võiks ikka ära võita, et siis kõigil rottidel oleks kade meel.

                      GO Coca imo.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #221
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                        Coca võiks ikka ära võita, et siis kõigil rottidel oleks kade meel.

                        GO Coca imo.
                        this
                        gg coca!

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #222
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          GL HCC, nüpelda neid nagu rannamees rotti.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #223
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            Kas mõni nendest inimestest, kes cocat haibib, biidib pokkerit ka?

                            Comment

                            • KristjanLaas
                              Pokkeritark
                              • Oct 2009
                              • 6450

                              #224
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Kamoon, mis heitimisest te räägite, selle kulul saabki nalja visata ju, kui "flipid" enda poolele kukuvad, see on faking imeline tunne, eriti kui see toimub EPT main eventil. Estpatrickult natuke õppust võtta ja enda jooksu kohta ka natuke nalja teha ei ole üldse halb idee, eriti kui see tehakse sulle nii lihtsaks ja meeldivaks ja kümned tuhanded eurod kaasnevad.

                              Mina igaljuhul ei näinud kuskil heitimist vaid standard tögamist lihtsalt, mida coca jääks saama ka main eventi võites, sest sa nii hingekesse seda võtad. Gl ja sickaments, tulen reilima ilmselt mingi hetk!

                              Comment

                              • Rigged
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2535

                                #225
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                                Kas mõni nendest inimestest, kes cocat haibib, biidib pokkerit ka?
                                See, et ma tunnen teise inimese üle rõõmu ei määra minu pokkeri mängimise oskust, saad ise ka aru? Intelligentne inimene ei tohiks sellist sitta suust ju välja ajada.

                                Comment

                                Working...