AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #61
    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.



    Uskumatu inimene ikka. See küll 30-ndat eluaastat ei näe.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #62
      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      Paljudel Kindle on?
      Ja kas kasutate seda veel suht regulaarselt või on see pmst vedelema jäänud Teil?
      Mul peres kaks, mõlemad igapäevases kasutuses. Väga hea.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #63
        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

        Aastaid tagasi istusime ükskord praeguse parlamendisaadiku Juku-Kalle Raidiga, värisesime ja vaatasime miskipärast mingit loodusfilmi. Pole muuseas kõige halvem meelelahutus.


        Ma olen ise ka erinevatel juhtudel samal teemal mõelnud. Mille kuradi pärast see hirm küll nii halvav on ?

        Comment

        • overgrow
          Jube Noob
          • Nov 2010
          • 109

          #64
          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

          Huvitav kui suur isulduri bankroll on, tal päris suured kaotused laudades, varsti peaks busto ka olema.

          Comment

          • vonkartoffel
            Pokkerihai
            • May 2009
            • 1658

            #65
            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=50587841

            Ma olen ise ka erinevatel juhtudel samal teemal mõelnud. Mille kuradi pärast see hirm küll nii halvav on ?
            Päris haige kirjutis.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #66
              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

              Algselt postitas overgrow Vaata postitust
              Huvitav kui suur isulduri bankroll on, tal päris suured kaotused laudades, varsti peaks busto ka olema.
              Just ükspäev 2p2-st lugesin, et ei ole ta busto midagi ja pidavat Starsist igakuu $100k palka saama.

              Comment

              • ziimukaz
                Grinder
                • Jan 2010
                • 741

                #67
                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                The big Game. Tony G laskus seekord ikka päris madalale.

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #68
                  Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                  Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                  The big Game. Tony G laskus seekord ikka päris madalale.
                  http://www.pokertube.com/free-poker-...yer=1&list=100
                  Päris sick angle oli yep.
                  Ei usu, et ta seda kellegile teisele peale Helmuthi oleks teinud, aga siiski.

                  Algselt postitas overgrow Vaata postitust
                  Huvitav kui suur isulduri bankroll on, tal päris suured kaotused laudades, varsti peaks busto ka olema.
                  Starsis pole siukseid tasemeidki, et ta busto läheks. Ta mängib 25/50 ju pmst koguaeg.
                  Cardplayerist viimati interviud temaga lugedes on ta lifetime 10M up. (ise ei usu seda eriti atm :D) Eurosaitidel ikka epic klotsi kokku ajanud ja lisaks veel nagu ranka ütles tal on ju profi leping ja saab igakuu nagunii seda raha ka. Lisaks saab ta igakell stake kui ta tahaks tõenäoliselt.

                  See, et busto jne see on standard NVG toodang, ega meie ei tea palju tal reaalselt seda plekki on.

                  NVG ja NoahSD artikli põhjal on Ivey ka busto ja võtab laenu jne. Ok, võttis küll neid laene, aga mina elusees ei usu, et ta võttis laenu kuna raha polnud.
                  Asi oli pigem mugavuses ma usun, pole just ez kui mänguisu tuleb peale 7 figure bankwiret teha, asjad võtavad aega.
                  NVG on umbes sama mis delfi kommentaarid lol.
                  Selle artikli kohta kuulasin quadjacksist 10h interviud ka kus Matusow jne olid. Inimene naeris lihtsalt siukse asja peale mis Ivey kohta kirjutatud seal.
                  Last edited by qbj0hn; 03.08.11, 11:47.

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #69
                    Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Päris sick angle oli yep.
                    Ei usu, et ta seda kellegile teisele peale Helmuthi oleks teinud, aga siiski.



                    Starsis pole siukseid tasemeidki, et ta busto läheks. Ta mängib 25/50 ju pmst koguaeg.
                    Cardplayerist viimati interviud temaga lugedes on ta lifetime 10M up. (ise ei usu seda eriti atm :D) Eurosaitidel ikka epic klotsi kokku ajanud ja lisaks veel nagu ranka ütles tal on ju profi leping ja saab igakuu nagunii seda raha ka. Lisaks saab ta igakell stake kui ta tahaks tõenäoliselt.

                    See, et busto jne see on standard NVG toodang, ega meie ei tea palju tal reaalselt seda plekki on.

                    NVG ja NoahSD artikli põhjal on Ivey ka busto ja võtab laenu jne. Ok, võttis küll neid laene, aga mina elusees ei usu, et ta võttis laenu kuna raha polnud.
                    Asi oli pigem mugavuses ma usun, pole just ez kui mänguisu tuleb peale 7 figure bankwiret teha, asjad võtavad aega.
                    NVG on umbes sama mis delfi kommentaarid lol.
                    Matusow ütles QJ intervjus päris hästi, et FTP raha on kõik Ivey craps pitidesse jäänud:D

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #70
                      Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                      Lol.. Kui ma neid kahte episoodi vaatasin, siis Tony on ikka väga epic persoon pokkeris.. Mingi lasteaia nokkimine koguaeg, kas ta kunagi vait kah jääb lauas? Ja wtf sa valetad HS mängus oma käe kohta? See oli nagu eriti allapoole igasugu arvestust.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #71
                        Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                        Mõne tunni pärast (18.45. @ Kalevi keskstaadion) algab FC Pokkeriprod vs Tartu JK Tammeka karikamäng. Tulge omasid toetama!

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #72
                          Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                          Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                          Mõne tunni pärast (18.45. @ Kalevi keskstaadion) algab FC Pokkeriprod vs Tartu JK Tammeka karikamäng. Tulge omasid toetama!
                          Jah! Meie toetajad tunneb tavaliselt selle järgi ära, et valjusti shuffle`takse chipidega ja loobitakse lihtsalt raha laiali.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #73
                            Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                            [YOUTUBE]gL8BRNIXM8Y&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #74
                              Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                              Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                              The big Game. Tony G laskus seekord ikka päris madalale.
                              http://www.pokertube.com/free-poker-...yer=1&list=100
                              Nop. Thats what i call a game.. a show!

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #75
                                Re: AUGUSTI OFFTOPIC - Ja varsti ongi läbi.

                                See käsi pidi üldse lavastatud olema.

                                Comment

                                Working...