JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • numnuts
    Grinder
    • Dec 2010
    • 846

    #826
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    Tundub mõistlik. Tänud.

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #827
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      Krt kus $ kukub ikka.Kas tänase päevaga tuleb ära alla 10-ne vanas rahas.
      Kui kongress ja Obama kokkuleppele ei saa võib väga hapuks minna.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #828
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
        Krt kus $ kukub ikka.Kas tänase päevaga tuleb ära alla 10-ne vanas rahas.
        Kui kongress ja Obama kokkuleppele ei saa võib väga hapuks minna.
        See õudne jah. Õnneks juba mõnda aega hoian suuremat osa rollist pokkerikliendis €-s.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #829
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          Eurides peaks hoidma juba ammu jah. Ma väga ei usu et asi kapitaalselt kokku kukub, aga kui midagigi FTP asjast õppida siis võiks vähemalt seekord ettevalmistunult olla.

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #830
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
            Eurides peaks hoidma juba ammu jah. Ma väga ei usu et asi kapitaalselt kokku kukub, aga kui midagigi FTP asjast õppida siis võiks vähemalt seekord ettevalmistunult olla.
            Enamus rahast võiks siiski pangaarvel olla!

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #831
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

              Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
              Eurides peaks hoidma juba ammu jah. Ma väga ei usu et asi kapitaalselt kokku kukub, aga kui midagigi FTP asjast õppida siis võiks vähemalt seekord ettevalmistunult olla.
              Ma usun, et ennem läheb euro hapuks kui dollar. Kreeka, Portugal, Iirimaa...eurod kaovad sinna kui näljase hundi kurku.

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #832
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                No otse kulda siis :D PS-ile soovituse tegema et rolli saaks virtuaalkullas hoida. Kui cashoudid siis turvabuss toob koju kangi uksetaha.

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #833
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                  Algselt postitas viki Vaata postitust
                  Enamus rahast võiks siiski pangaarvel olla!
                  mina kaks korda sama reha otsa ei astu ja starsi sisse-väljakanded mõnusalt kiired kah.

                  Comment

                  • wanapagan
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2010
                    • 310

                    #834
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                    Eurides peaks hoidma juba ammu jah. Ma väga ei usu et asi kapitaalselt kokku kukub, aga kui midagigi FTP asjast õppida siis võiks vähemalt seekord ettevalmistunult olla.
                    Ks starsis kui convertida ühest currencist teise, võetakse raha vahelt ka ?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #835
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                      Krt kus $ kukub ikka.Kas tänase päevaga tuleb ära alla 10-ne vanas rahas.
                      Kui kongress ja Obama kokkuleppele ei saa võib väga hapuks minna.
                      Kurss on isegi hea minu meeles. Tüübid trükivad muudkui raha juurde ja elu on lill. Kusjuures kursi langus peaks neile ekspordi suurenemise kaudu kasu tooma.

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #836
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        kust ma saan lilli tellida. mingist teemast käis see läbi, aga mai suuda leida. tallinnas, jagage positiivseid kogemusi, aitäh!

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #837
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          Algselt postitas vennike Vaata postitust
                          kust ma saan lilli tellida. mingist teemast käis see läbi, aga mai suuda leida. tallinnas, jagage positiivseid kogemusi, aitäh!
                          Olen kasutnaud aga ei mäleta neid linke. Googelda ja saad abi.

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #838
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            Algselt postitas wanapagan Vaata postitust
                            Ks starsis kui convertida ühest currencist teise, võetakse raha vahelt ka ?
                            Konvertisin ka praegu enamus rollist euridesse, ei võetud midagi vahelt. Kroonide järgi ja delfi kursi järgi on 1$ praegu ~10.8 EEK.
                            Aga starsi kurss oli veel madalam kui delfi oma :S

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #839
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              Algselt postitas vennike Vaata postitust
                              kust ma saan lilli tellida. mingist teemast käis see läbi, aga mai suuda leida. tallinnas, jagage positiivseid kogemusi, aitäh!
                              www.interflora.ee olen ise kasutanud, pole probleeme olnud
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • yolpa
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 2669

                                #840
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                                kust ma saan lilli tellida. mingist teemast käis see läbi, aga mai suuda leida. tallinnas, jagage positiivseid kogemusi, aitäh!
                                Lillekuller kõikjale Eestis ja üle kogu maailma. Lillede saatmine samaks päevaks. Kimbud, lõikelilled, puuviljakorvid, gurmeekorvid.


                                andsid hea idee, enda eks-tüdrukul kah homme sünnipäev, panen kah mingi paketi teele:D

                                Comment

                                Working...