Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Haige etapp ikka. Tõuse ja mägesi omajagu olnud - 23km lõpuni ja nüüd ka 10%-sed tõusud veel boonuseks. Viimase 23km jooksul tõusu 1,2km.
Haige etapp ikka. Tõuse ja mägesi omajagu olnud - 23km lõpuni ja nüüd ka 10%-sed tõusud veel boonuseks. Viimase 23km jooksul tõusu 1,2km.

Comment