JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tuul
    Grinder
    • Oct 2008
    • 989

    #631
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    Kohe tuli see stseen meelde

    Comment

    • ok2aa
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1903

      #632
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      Algselt postitas Stewie Vaata postitust
      Mul oli ajateenistuses selline juhus: Oli jao lahinglaskmine(ma jaoülem) ja kõik saavad teravmoona, ma loen oma padruneid ja minu taga saab üks venelane, kes ei sallind mind eriti, oma padrunid kätte ja ütleb lollaka irvega näol: "Head aega, härra seersant". Ma mõtlesin, mida v...u, räägib päriselt või teeb raibe nalja, igaksjuhuks panin ta endast võimalikult kaugele, et äkki jõuab reageerid, kui mõtleski tõsiselt. Õnneks tal ikka nii palju mune polnud:D
      wtf. miks sa ette ei kandnud?

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #633
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        weeeeee, ei mäleta, et oleks varem royalit saanud, täna tuli turkal ära.

        Comment

        • marxiku
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 471

          #634
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          Algselt postitas Stewie Vaata postitust
          Mul oli ajateenistuses selline juhus: Oli jao lahinglaskmine(ma jaoülem) ja kõik saavad teravmoona, ma loen oma padruneid ja minu taga saab üks venelane, kes ei sallind mind eriti, oma padrunid kätte ja ütleb lollaka irvega näol: "Head aega, härra seersant". Ma mõtlesin, mida v...u, räägib päriselt või teeb raibe nalja, igaksjuhuks panin ta endast võimalikult kaugele, et äkki jõuab reageerid, kui mõtleski tõsiselt. Õnneks tal ikka nii palju mune polnud:D
          selline olukord on naljast kaugel. Seda saaks käsitleda tõsise ähvardusena. Ma poleks nii leebe olnud.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #635
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            Mul päris nii ei olnud, aga ma ei jõua neid venelasi oma rühmas kokku lugeda kes mind linnaloal ja reservis lubanud ära taguda.

            Ega vist käib närvidele küll kui mingi 18 aastane nolk mingi 26 aastaseid kappe venelasi toenglamangusse paneb ja käsklusi annab.
            Küll, aga mõne aja möödudes said ka ülbemad vennad aru kuidas käsuahel toimib seal kui paar nädalavahetust said kasarmus veeta.
            Pole venelaste vastu midagi, aga osad vennad olid lihtsalt täiesti allumatud rühmas.

            Need olid siuksed vennad, et kui käsklusi anda siis ütlevad, et ei saa keelest aru ja kui ajavad oma õigust taga siis on kohe eesti keel suus.
            Last edited by qbj0hn; 20.07.11, 16:25.

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #636
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Pole venelaste vastu midagi, aga osad vennad olid lihtsalt täiesti allumatud rühmas.

              Need olid siuksed vennad, et kui käsklusi anda siis ütlevad, et ei saa keelest aru ja kui ajavad oma õigust taga siis on kohe eesti keel suus.
              Meil oli umbes sama teema aga täiesti süüdimatult käitusid.
              Õnneks saime kahest kõige hullemast noorteajal lahti. Palju õnne neile edaspidises elus oma hullu-paberitega.

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #637
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                meil oli kah selliseid paar tk krt kus sai nende pärast nukkidel oldud ja muud jama tehtud sest ahvid ei suuda normaalselt käituda

                Comment

                • marxiku
                  Õpihimuline Mängur
                  • May 2009
                  • 471

                  #638
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                  meil oli asi lihtne. Kui meeskondi komplekteerisime pärast naki, panime venelased, kes ühes rühmas olid, erinevatesse meeskondadesse. Siis ei tekkinud nii palju seltsielu ja asi oli rahulikum.

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #639
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    ''Ei saa aru'' meestega tehakse lihtsalt nii, et kui tulevad ise midagi küsima seoses puhkusega, mingi muu toreda asjaga ütled vastu ''Ei saa aru''

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #640
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      põnevad bloggi entryd on täna tulnd

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #641
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        Algselt postitas vonkartoffel Vaata postitust
                        põnevad bloggi entryd on täna tulnd
                        Tegin harakiri.

                        Siin üks hea teema UB skandaalist: http://www.donkdown.com/forum/new-sc...t81652-20.html

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #642
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          FC Pokkeriprod läheb karikavõistluste 1/32 finaalis vastamisi JK TAMMEKA TARTUGA (meistriliiga!!!). Sellest tuleb kindlasti tõenäoliselt kõigi meie jalgpallurikarjääri tugevaim mäng. Ei suuda ära oodata enam!

                          Mängu algusaeg antakse teada nädala-kahe jooksul, ja tõenäoliselt toimub mäng millalgi augusti esimeses pooles.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #643
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            Eurosport HD pealt Tour de France hetkel - Rein Taaramäe tõusis just valge särgi kandjaks virtuaalarvestuses. Pidevalt pildis - 43,9km etapi lõpuni.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #644
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              Eurosport HD pealt Tour de France hetkel - Rein Taaramäe tõusis just valge särgi kandjaks virtuaalarvestuses. Pidevalt pildis - 43,9km etapi lõpuni.
                              ty meeldetuletuse eest!

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #645
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                Valgesärk krt ajas peale kukkumist püsti ikka end ja kihutab edasi grr!

                                Comment

                                Working...