JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #616
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    Algselt postitas virukunn Vaata postitust
    Jep. Seda vaadates tekib tunne, et inimene on ikka üks haige loom. Samamoodi nt filmidest vaadates tundus, et sõda on "naljategemine" ja läheks ise ka iga kell lahinguväljale kui vaja, aga kui esimest korda ise galilist täristada sain, siis muutus arvamus sõjast ja relvadest tohutult. Hirm tuli nahka mõeldes sellele kui ise peaks kuuli keresse saama.
    Sama siin, mul tuli sõjaväes peale ühte vahejuhtumit siuke tunne.
    Sain hea lollusega hakkama ja õnnelik õnnetus.

    Sai siis lahing laskmisi teha ja kata liigun edasi liikuda lahing moonaga (kes aru ei saa siis üks vend jookseb ette ja teine täristab niikaua kuni vend kohal on ja siis vastupidi, ehk siis katab teda).

    No, aga kui sa ütled "katan, liigu" siis peaks püssi toru ees hoidma, aga ma jobi keerasin püssitoru oma kaaslase poole nii, et näpp oli päästikul ja kaitseriiv maas. Koos kehaga keerasin tema poole siis, aga püssitoru oleks pidanud otse ikka hoidma, aga tuli kehaga kaasa. Sain insta leitnandilt jalaga perse sõnaotseses mõttes ja lõugas mu peale veits.
    Samas see, et ta järsku mind lõi ehmatas ka julmalt. Lihtsalt hooletus viga, aga njah, käed värisesid päeva lõpuni korralikult, hea, et selle ülesande lõpuni üldse suutsin teha.
    Last edited by qbj0hn; 20.07.11, 00:03.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #617
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Kas ta on päris???

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #618
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        Ma pole iial lasknud ennast foorumist ära bännida, aga kas see võrdub sellega, et kasutajaga ei saa sisse logida või ei saa IP pealt foorumit lugeda?

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #619
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          IP pealt foorumit lugeda.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #620
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            Kasutajaga ei saa sisse logides lugeda. IP pealt saab.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #621
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

              Algselt postitas SanderT Vaata postitust
              Kas ostumüügi alafoorumis algatatud teema käib modede laua pealt enne läbi?

              enda arust nagu postitasin...
              Jah.

              See Talibani video: täielikud värdjad. Muud ei oska öeldagi.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #622
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                Kuidas Tallinnas ilm praegu on? Kas on mõtet Tartust tulema hakata, et lapsega loomaaeda minna? Või on padupilves?

                Comment

                • ziimukaz
                  Grinder
                  • Jan 2010
                  • 741

                  #623
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                  Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                  Kuidas Tallinnas ilm praegu on? Kas on mõtet Tartust tulema hakata, et lapsega loomaaeda minna? Või on padupilves?
                  Tundub, et üpris selge ilm http://ilm.ee/tallinn/

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #624
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    Jah seda ma vaatasin isegi. Mõtlesin, et inside info on ehk veel täpsem.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #625
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                      Tundub, et üpris selge ilm http://ilm.ee/tallinn/
                      Tunduda võib küll aga hetkel päris pilves.

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #626
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        kas imdb-s saab kuidagi,et ta näitaks mulle kõike filme ntx mille rating on 7.0+ Top250 leidisn obv, aga ka alla selle on häid filme.
                        sellisest listist leiaks kindlasti mitte nähtud häid filme.

                        Comment

                        • Chevy
                          FPP Pro
                          • Mar 2009
                          • 208

                          #627
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          Search > advanced search > advanced title search ..ja sealt valid meelepärased kriteeriumid

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #628
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            tänud!

                            Comment

                            • Stewie
                              Jube Noob
                              • Oct 2009
                              • 198

                              #629
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Sama siin, mul tuli sõjaväes peale ühte vahejuhtumit siuke tunne.
                              Sain hea lollusega hakkama ja õnnelik õnnetus.

                              Sai siis lahing laskmisi teha ja kata liigun edasi liikuda lahing moonaga (kes aru ei saa siis üks vend jookseb ette ja teine täristab niikaua kuni vend kohal on ja siis vastupidi, ehk siis katab teda).

                              No, aga kui sa ütled "katan, liigu" siis peaks püssi toru ees hoidma, aga ma jobi keerasin püssitoru oma kaaslase poole nii, et näpp oli päästikul ja kaitseriiv maas. Koos kehaga keerasin tema poole siis, aga püssitoru oleks pidanud otse ikka hoidma, aga tuli kehaga kaasa. Sain insta leitnandilt jalaga perse sõnaotseses mõttes ja lõugas mu peale veits.
                              Samas see, et ta järsku mind lõi ehmatas ka julmalt. Lihtsalt hooletus viga, aga njah, käed värisesid päeva lõpuni korralikult, hea, et selle ülesande lõpuni üldse suutsin teha.
                              Mul oli ajateenistuses selline juhus: Oli jao lahinglaskmine(ma jaoülem) ja kõik saavad teravmoona, ma loen oma padruneid ja minu taga saab üks venelane, kes ei sallind mind eriti, oma padrunid kätte ja ütleb lollaka irvega näol: "Head aega, härra seersant". Ma mõtlesin, mida v...u, räägib päriselt või teeb raibe nalja, igaksjuhuks panin ta endast võimalikult kaugele, et äkki jõuab reageerid, kui mõtleski tõsiselt. Õnneks tal ikka nii palju mune polnud:D

                              Comment

                              • redddman10
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 703

                                #630
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                lol.head aega härra seersant:D julm

                                Comment

                                Working...