JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #481
    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

    Ma olen bloginud juba ca 2 aastat sp et minu eesmärk on olnud pokkerit promoda, kui oskusmänguna.
    Teine eesmärk oli omada Eesti kõige populaarsemat pokkeriblogi.

    Tänapäeval on pokker rohkelt reklaami saanud (mitte ainult minu blogi kaudu!) ja enamus teavad, et tegemist on skillimänguga. Sh leidub delfidebiilikuid, kes ajavad oma jura.

    Ma ei räägigi, et kõik peaksid pidama aktiivset blogi.
    Ja ma ei nõustu sellega, et blog on bragimiseks! Jah, leidub inimesi, kes postitavad ainult võitvaid graafikuid (pokkeriprode kommuun on selliseid mängijaid täis!). Toon näiteks enda, kammige mu blog läbi, ma kajastan seal reaalselt enda elu, võidud, kaotused, BE olemine jne. Imo kõik kes üldse postitavad oma über brag +80bi kuu graphe, peaksid postitama ka neid -80bi graphe, mitte pugema maa alla peitu... (sellised tegelased on regulaarsed bräägijad ja egotrippijad)

    Mõni ei saa aru, miks peab igapäev enda blogisse/päevikusse postitama oma tulemusi.
    Cmon, mis see sinu asi on. Toon näiteks jälle enda. Päevikusse lisan peaaegu igapäev 1+ posti enda mängust/tegemistest. Ja kui sa tõesti ei viitsi lugeda, siis no nahui sa üldse avad mu päeviku lol? Sama sündroom nagu delfidebiilikutel, kes hädalavad, et miks promotakse pokkerit kui sporti, see on hasartmäng blablabla. Kuid sellegipoolest delfidiblad jõuavad delfi pokkerinurka :)))

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #482
      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

      in b4 täis oled vä?

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #483
        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

        täis oled vä?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #484
          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

          Nimesid ei ole nimetatud aga keegi läks ikka päris närvi. lol.

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #485
            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #486
              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

              lol

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #487
                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                Muaha .. @ egotrippijad .. printgzzzzzzzzzz, shipingzzzzzzzzzz ,onwingzzzzzzzz = egtripp v2?

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #488
                  Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                  Jou jou mees checki seda kino mul graafik näitab -80 buy ini! Lähen kohe teemat tegema onesek.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #489
                    Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                    egotrollid


                    edit: jäämehele: ma ei räägi teema tegemisest, vaid kuugraafikute teemast
                    Last edited by hotcocacola; 14.07.11, 21:12.

                    Comment

                    • Spewmonkey
                      Seina Augustaja
                      • Oct 2008
                      • 2293

                      #490
                      Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                      Sweet jesus.

                      Comment

                      • raaids
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 606

                        #491
                        Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                        oskab keegi seda linki anda kust arvutile sai esimest angry birdsi tõmmata..?

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #492
                          Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                          Erinevate postituste ja muude tegurite koosmõjul jõudsin ma küsimuseni: Kas Eestis on mõni regulaarse (10+) kuulajaskonnaga audioblogi vms. ?

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #493
                            Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                            Nu ega ma sain aru lihtsalt kui oled egotrippi mees, siis iga su tegevus ja erinev graafik peaks väärima eraldi teemat.

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #494
                              Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                              ma ei saa aru, miks coca blog või igapäevane pokkeri kajastamine kedagi üldse närvi peaks ajama?
                              inimesed on erinevad, suhtumised, eneseväljendamise vajadus jne on inimestel erinev. ta ei suru seda ju kellelegi peale.
                              lisaks olen mina aru saanud(noh, tean), et tema foorumites/blogis jne aktiivne olemine on suur pluss OO jaoks ja OO proks olemisel.
                              rohkem tolerantsust, härrased....

                              Comment

                              • harryahven
                                Pokkerihai
                                • Dec 2009
                                • 1964

                                #495
                                Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....

                                btw, ETV, jorsid jõudsid koju!

                                Comment

                                Working...