Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Ma olen bloginud juba ca 2 aastat sp et minu eesmärk on olnud pokkerit promoda, kui oskusmänguna.
Teine eesmärk oli omada Eesti kõige populaarsemat pokkeriblogi.
Tänapäeval on pokker rohkelt reklaami saanud (mitte ainult minu blogi kaudu!) ja enamus teavad, et tegemist on skillimänguga. Sh leidub delfidebiilikuid, kes ajavad oma jura.
Ma ei räägigi, et kõik peaksid pidama aktiivset blogi.
Ja ma ei nõustu sellega, et blog on bragimiseks! Jah, leidub inimesi, kes postitavad ainult võitvaid graafikuid (pokkeriprode kommuun on selliseid mängijaid täis!). Toon näiteks enda, kammige mu blog läbi, ma kajastan seal reaalselt enda elu, võidud, kaotused, BE olemine jne. Imo kõik kes üldse postitavad oma über brag +80bi kuu graphe, peaksid postitama ka neid -80bi graphe, mitte pugema maa alla peitu... (sellised tegelased on regulaarsed bräägijad ja egotrippijad)
Mõni ei saa aru, miks peab igapäev enda blogisse/päevikusse postitama oma tulemusi.
Cmon, mis see sinu asi on. Toon näiteks jälle enda. Päevikusse lisan peaaegu igapäev 1+ posti enda mängust/tegemistest. Ja kui sa tõesti ei viitsi lugeda, siis no nahui sa üldse avad mu päeviku lol? Sama sündroom nagu delfidebiilikutel, kes hädalavad, et miks promotakse pokkerit kui sporti, see on hasartmäng blablabla. Kuid sellegipoolest delfidiblad jõuavad delfi pokkerinurka :)))
Ma olen bloginud juba ca 2 aastat sp et minu eesmärk on olnud pokkerit promoda, kui oskusmänguna.
Teine eesmärk oli omada Eesti kõige populaarsemat pokkeriblogi.
Tänapäeval on pokker rohkelt reklaami saanud (mitte ainult minu blogi kaudu!) ja enamus teavad, et tegemist on skillimänguga. Sh leidub delfidebiilikuid, kes ajavad oma jura.
Ma ei räägigi, et kõik peaksid pidama aktiivset blogi.
Ja ma ei nõustu sellega, et blog on bragimiseks! Jah, leidub inimesi, kes postitavad ainult võitvaid graafikuid (pokkeriprode kommuun on selliseid mängijaid täis!). Toon näiteks enda, kammige mu blog läbi, ma kajastan seal reaalselt enda elu, võidud, kaotused, BE olemine jne. Imo kõik kes üldse postitavad oma über brag +80bi kuu graphe, peaksid postitama ka neid -80bi graphe, mitte pugema maa alla peitu... (sellised tegelased on regulaarsed bräägijad ja egotrippijad)
Mõni ei saa aru, miks peab igapäev enda blogisse/päevikusse postitama oma tulemusi.
Cmon, mis see sinu asi on. Toon näiteks jälle enda. Päevikusse lisan peaaegu igapäev 1+ posti enda mängust/tegemistest. Ja kui sa tõesti ei viitsi lugeda, siis no nahui sa üldse avad mu päeviku lol? Sama sündroom nagu delfidebiilikutel, kes hädalavad, et miks promotakse pokkerit kui sporti, see on hasartmäng blablabla. Kuid sellegipoolest delfidiblad jõuavad delfi pokkerinurka :)))
TC
Comment