Oi jumal hauta!!!!!
JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Algselt postitas VisaHing Vaata postitustsünna täna. wii.
aasta veel, siis saab starsile oma õige vanuse ka avaldada :D
Õnne nagamon :)
Comment
-
Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Mina täiega, sa jood minuga?????Algselt postitas hotcocacola Vaata postitustkes pärnu meistrikatel tinti paneb?
Comment
-
-
Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
tinti panema =/= 2 siidri joomineAlgselt postitas hotcocacola Vaata postitustei tea kas julgen lol
Comment
-
Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
ma usun, et starsi inimesed võivad ka muid teemasid siin foorumis sirvida. Mängid hetkel ka starsis? :DAlgselt postitas VisaHing Vaata postitustsünna täna. wii.Last edited by Tarmonator; 30.06.11, 23:46.
Comment
-
Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Õnne ja palju lapsi !(loe napsi).Algselt postitas VisaHing Vaata postitustsünna täna. wii.
Comment
-
Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
mul laps juba olemas :D 11 kuune peaaegu ja poiss.Algselt postitas Priidix Vaata postitustÕnne ja palju lapsi !(loe napsi).
Comment
-
Re: JUULI OFFTOPIC-Suvi veel kestab....
Lugesin kuskilt seda isegi, aga mida rohkem seda uhkem!:dAlgselt postitas VisaHing Vaata postitustmul laps juba olemas :D 11 kuune peaaegu ja poiss.
Comment
TC
Comment