Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #46
    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Täna jõudis lõpuks Amazonist kohale:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Char
      Pokkerihai
      • Sep 2009
      • 1848

      #47
      Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

      wtf? esiteks iga tänapäeva usb on umbes sama suur :D
      ning mai tea palju sa selle 150 mb eest maksid, aga sinna küll midagi ei mahu eriti

      noh vb sul polegi palju ruumi vaja, aga tõesti, lambist arvutisalongist saab ka pmst sama suure osta ja sama hinnaga mingi 4gb

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #48
        Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

        Algselt postitas Char Vaata postitust
        wtf? esiteks iga tänapäeva usb on umbes sama suur :D
        ning mai tea palju sa selle 150 mb eest maksid, aga sinna küll midagi ei mahu eriti

        noh vb sul polegi palju ruumi vaja, aga tõesti, lambist arvutisalongist saab ka pmst sama suure osta ja sama hinnaga mingi 4gb
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Ma vaatan, et pastilaa levelid on ikka liiga head...

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #49
          Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

          /thread/

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #50
            Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

            haha :D krt mõtlesin et tõsihingeliselt räägib

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #51
              Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Täna jõudis lõpuks Amazonist kohale:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Põhiline on lugeda pastilaa lingi lõppu http://responsiblemarketing.com/blog...loads/2008/11/minimal-packaging-from-amazoncom.jpg

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #52
                Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Põhiline on lugeda pastilaa lingi lõppu http://responsiblemarketing.com/blog...loads/2008/11/minimal-packaging-from-amazoncom.jpg
                Sellega meenub: http://forum.notebookreview.com/hp-c...packaging.html

                Comment

                • oTT
                  Jube Noob
                  • Mar 2010
                  • 180

                  #53
                  Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Täna jõudis lõpuks Amazonist kohale:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  xDD lihtsalt naera herneks ennast

                  Comment

                  • Gettofish
                    FPP Pro
                    • Nov 2009
                    • 259

                    #54
                    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                    Oot kas level on see ka, et see polegi USB mälupulk vaid wireless adapter.

                    Comment

                    • Jennifer
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1503

                      #55
                      Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                      Level inside a level

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #56
                        Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                        Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
                        Oot kas level on see ka, et see polegi USB mälupulk vaid wireless adapter.
                        No level leveliks. See, et wireless ka peal on, ei tee temast halvemat mälupulka. Enamus staffi muidu juba ringi copytud ja 3h pärast peaks valmis olema. Siis aeda oma eilse ostuga tööd tegema:

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ceni
                          Jube Noob
                          • Feb 2010
                          • 110

                          #57
                          Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                          ma laseks sinu asemel custom-veljed (võibolla spinnerid?) ja põhjavalgustuse panna

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #58
                            Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                            Algselt postitas ceni Vaata postitust
                            ma laseks sinu asemel custom-veljed (võibolla spinnerid?) ja põhjavalgustuse panna
                            Ei tasu liiga uhkeks ka minna ..

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #59
                              Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                              Uhh mis teeema, ongi aind toores leveldamine või ?

                              Niiduk on dual corega vä?

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #60
                                Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                                No level leveliks. See, et wireless ka peal on, ei tee temast halvemat mälupulka. Enamus staffi muidu juba ringi copytud ja 3h pärast peaks valmis olema. Siis aeda oma eilse ostuga tööd tegema:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                õiged mehed teevad ikka ilma käikude ja muu BS-ita - toores jõud! kui tegu oli mingi pastilaa leveliga, siis puhakem jalga

                                Comment

                                Working...