Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Roomet
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 211

    #16
    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

    Algselt postitas camu Vaata postitust
    Ei ole level. Olen pastilaa sierrat (või sierrarit nagu ta ise seda hellitavalt kutsub) näinud. Vapsiku lada kohta ei oska öelda.
    Sellisel juhul on pastilaa foorumist väljaspool ka stiilipuhas vend. =)

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #17
      Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

      XR4 on vägev. Mäletan kuidas katkise roolivõimuga sai Otepääl peol käidud ja automaattankla 25.- kroonise ära sõi...
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #18
        Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

        Ise tegin. Hoian oma kudumisasju seal.

        Comment

        • Romka
          Pokkerihai
          • Mar 2009
          • 1544

          #19
          Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #20
            Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

            Selline siis minu sektsioon/setup.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #21
              Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

              Krt Pastilaa, sa ajad mingid joru nüüd küll, lahe :)

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #22
                Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                Tundub päris hea(ja mõistliku hinnaga) setup.
                Last edited by con; 30.06.11, 18:23.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #23
                  Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  dual core prose (küll kaks kasti vanade ühetuumalistega, aga kokku tulemus sama)
                  Tegelikult ei ole.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #24
                    Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                    Tegelikult ei ole.
                    []

                    Comment

                    • Fabulous
                      Pokkerihai
                      • Jan 2010
                      • 2674

                      #25
                      Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      []
                      Ma ei saa täpselt aru, mida sa silmas pead, aga mina väitsin oma eelmises postis seda, et dual core =/= dual proccessor jõudluse poolest.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #26
                        Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                        Ma ei saa täpselt aru, mida sa silmas pead, aga mina väitsin oma eelmises postis seda, et dual core =/= dual proccessor jõudluse poolest.
                        [ ]

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #27
                          Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                          No reaalselt on see ikka dualcore - 2x kiirem kui enne. Peale teise prose liitmist jooksevad PT3 ja Stars LAGita. Enne kasutasin manualimporti peale mängimist ja pidin pokkerikliendi sulgema kui käsi üle vaatasin.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #28
                            Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            No reaalselt on see ikka hardcore - 2x kiirem kui enne. Peale teise prose liitmist jooksevad PT3 ja Stars LAGita. Enne kasutasin manualimporti peale mängimist ja pidin pokkerikliendi sulgema kui käsi üle vaatasin.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #29
                              Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                              tähendab mina ei tea enam mida pastilaa sulest uskuda ja mida mitte. oled sa päris, pastilaa???

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #30
                                Re: Foorumikasutajate ägedad asjad (ei pruugi olla ostetud pokkerirahade eest).

                                Vanaema kunsthammaste ostu sai toetada tänu sellele, et sõjaväes sai sealsete rahade eest oma hambad korda teha. Kui millalgi maale lähen õnnestub ehk ka pilti teha.

                                Vanaisal juba mõnda aega samasugused olemas ja väga rahul nagu pildilt näha.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...