majanduse offtopic

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #946
    Re: majanduse offtopic

    Algselt postitas adam_q
    ÜLESANNE:

    Sul on hommikul kell 8 sada (100) eurot. Kuidas teed sellest õhtul kella 18.00-ks tuhat (1000) eurot?
    Punane-Punane-Must-Punane

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #947
      Re: majanduse offtopic



      Paras täppisteadus, reservist pandi 99,8% hakkama.

      Riigikontroll on varem ka karmilt laksanud: http://uudised.err.ee/index.php?06213025

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #948
        Re: majanduse offtopic

        mulle pakub juba mitu nädalat selline firma

        võimalust lühiajaliselt investeerida kulda. arvab, et 10-20k$ oleks sobiv summa.
        lubab 40-90k$ profitit selle ajaga(dets-ks see aasta). ma olen mitu pikka kõnet taga rääkinud, õigemini kuulanud.
        ahvatlev. tahaks siinsete gurude käest ka nõu, et ikka tasuks võtta pakkumine?

        Comment

        • Pythagoras
          Grinder
          • Apr 2012
          • 589

          #949
          Re: majanduse offtopic

          Ofcoors, küsi kas laenuraha võib ka investeerida.
          Kahju, et mulle taolisi personaalseid pakkumisi ei tehta. Pole nii kõva klemm vist.

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #950
            Re: majanduse offtopic

            Kõlab nagu ilus muinasjutt aka skämm

            Comment

            • andrus69
              FPP Pro
              • Jan 2010
              • 232

              #951
              Re: majanduse offtopic

              Ma saan sellised kõnesid iga paari kuu tagant. Suhteliselt kiiresti lõpetan kõned ära.
              Eriti ise rääkida ei saa ja vuristab oma juttu kenasti ja kiirelt kuulamata sind.
              Kui keegi suvaline helistab ja pakub mulle 3 kuuga 100-300% profitit, siis no kui tõsiselt seda peaks võtma:)?

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #952
                Re: majanduse offtopic

                Talupoja common sense ütleb, et niukest profiiti ei tule keegi sulle pakkuma lambist. Reeglina tuleb raha tegemiseks ikka ise vaeva näha.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #953
                  Re: majanduse offtopic

                  Et siis fold?

                  Comment

                  • Jäämees
                    Vana Tegija
                    • Jun 2011
                    • 1182

                    #954
                    Re: majanduse offtopic

                    Igasugune ''investeering'' mis lubab 100% kasumit peaks insta super skeptiliseks tegema.

                    Isegi 25% kasumiga lühiajalised investeeringud...

                    Comment

                    • bauss
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #955
                      Re: majanduse offtopic

                      standard fold pigem jah

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #956
                        Re: majanduse offtopic

                        keegi semibluff shovemisele ei mõtlegi?

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #957
                          Re: majanduse offtopic

                          mina võtaks kindlalt vastu - tundub elu võimalus. loll oleks sellel minna lasta. siiamaani kahetsen, et ühe nigeeriast tulnud privaatpakkumise ära raiskasin. viimasel hetkel jätsin $5000 neile saatmata, et saada kuu pärast $100 000 otse kontole ühe suurema tehingu vahendustasudest... :(

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #958
                            Re: majanduse offtopic

                            "If you can't trust a Nigerian Prince with your bank account info & Social Security number then who can you trust ?"

                            Comment

                            • bauss
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 737

                              #959
                              Re: majanduse offtopic

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              mina võtaks kindlalt vastu - tundub elu võimalus. loll oleks sellel minna lasta. siiamaani kahetsen, et ühe nigeeriast tulnud privaatpakkumise ära raiskasin. viimasel hetkel jätsin $5000 neile saatmata, et saada kuu pärast $100 000 otse kontole ühe suurema tehingu vahendustasudest... :(
                              täielik nit :S

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #960
                                Re: majanduse offtopic

                                juba esimesest klassist peaks õpetama universaalset seadust. Tasuta lõunaid pole olemas. Inimesed on ahned ja ihned ja neil on savi kellegi heaolust, vaid mõtlevad enda peale
                                See jätaks hulga probleeme ära ka haridusega inimestel, kes orki satuvad

                                Comment

                                Working...