*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #1291
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    http://www.auto24.ee/used/868821

    Leits ei jaga klassikast midagi
    Solid first post.

    Comment

    • viki
      Grinder
      • Apr 2010
      • 893

      #1292
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Kõva äike siinkandis!

      Comment

      • albinar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2010
        • 346

        #1293
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Bemm ja golf kaks teisesti erinevat autot. Autot ostetakse ikka praktilisuse pärast mitte välimus, mõtle , kus sa sõidad pidevalt , kellega sõidad, vead nt. midagi, kas eelistad bensiini või diislit. Ja siis kujunebki ainult üks varjant välja.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1294
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Kus kandis ? Tra söögitegemine või kuskil poes käimine/asjatamine sellise ilmaga on ikka eriti ****. Higista lolliks ennast. Muidu pole päikese ja sooja ilma vastu midagi, aga nõks vähem võiks olla küll. Hetkel on ikkagi ainult rannas olemise ilm.

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #1295
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            heh, siin Lõuna pool on mahe mürin, vihm ja 2ike:P

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1296
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Kus kandis ? Tra söögitegemine või kuskil poes käimine/asjatamine sellise ilmaga on ikka eriti ****. Higista lolliks ennast. Muidu pole päikese ja sooja ilma vastu midagi, aga nõks vähem võiks olla küll. Hetkel on ikkagi ainult rannas olemise ilm.
              Sa siis natuke minu moodi moodi või ? Naiste pärast koliks Taisse ja töö pärast Austraaliasse aga see kuumus on üle mõistuse.

              Möödunud nädalal kogemata Uus-Meremaale eksinud keiserpingviini tervis on hakanud Wellingtoni loomaaias pärast operatsiooni paranema.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1297
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Ei. Austraalia ei tõmba üldse. Taisse läheks kogu elamuskompotti pärast. Ja mitte elama. Eesti naised ftw siiski.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1298
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Avasin esimese laua ja sama kiirelt see kinni läks. Täna burned out, keegi välja läheb? Hea meelega istuks kuskil harjumäel paar tundi, lonksaks viina ja pinniks totse ning siis edasi kuskil kluppi vms.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #1299
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Nii.. Äkki on kellelgi kokkupuuteid. Nimelt tahaks interneti teel osta endale Brasiilia värvides pusa/hoodiet. Kas keegi oskaks soovitada mingit lehekülge kust neid vaadata või on ise varem tellinud? Mõtlen midagi taolist: Pilt

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #1300
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      400e .. tuttava kaudu saan sebida .. p2ris normalid

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #1301
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                        Nii.. Äkki on kellelgi kokkupuuteid. Nimelt tahaks interneti teel osta endale Brasiilia värvides pusa/hoodiet. Kas keegi oskaks soovitada mingit lehekülge kust neid vaadata või on ise varem tellinud? Mõtlen midagi taolist: Pilt
                        Peab jalgpalli teemaline olema või ainult tahad värve? Aga üldiselt otsigi footballi ja brasilian fight weari alt. Aga nunnu pusa :) Veendu, et pusa oleks euroopas, reeglina co.uk saitidelt saab siis saad kätte 2-5 päevaga. Hinnad jäävad 700-1k eeki kanti.

                        E: kui leitsi variant alati parem, sest netipoodides ka kohati unikaalsetel kaupadel jube juurdehindlus.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1302
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Peab jalgpalli teemaline olema või ainult tahad värve? Aga üldiselt otsigi footballi ja brasilian fight weari alt. Aga nunnu pusa :) Veendu, et pusa oleks euroopas, reeglina co.uk saitidelt saab siis saad kätte 2-5 päevaga. Hinnad jäävad 700-1k eeki kanti.

                          E: kui leitsi variant alati parem, sest netipoodides ka kohati unikaalsetel kaupadel jube juurdehindlus.
                          Tänud info eest, aga jah Brasiilia jalgpalli värve mõtlesin, jäi täpsustama. Sellel pildil ja ülivinge pusa.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #1303
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            400e .. tuttava kaudu saan sebida .. p2ris normalid
                            400€ v? :D Krt, niipalju vist ei pane ühe pusa alla :P

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1304
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                              400€ v? :D Krt, niipalju vist ei pane ühe pusa alla :P
                              Arvan ,et EEK pidas silmas. Naljakas, et 7 kuud pärast EUR tulekut on ikka veel hinnad eekides ja ise arveldan ka peas eekides.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #1305
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Tõsi. Aga tasapisi hakkan ka euroga ära harjuma ja pähe kuluma.

                                Comment

                                Working...