*** JUUNI OFFTOPIC ***
Collapse
X
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Bemm ja golf kaks teisesti erinevat autot. Autot ostetakse ikka praktilisuse pärast mitte välimus, mõtle , kus sa sõidad pidevalt , kellega sõidad, vead nt. midagi, kas eelistad bensiini või diislit. Ja siis kujunebki ainult üks varjant välja.
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Kus kandis ? Tra söögitegemine või kuskil poes käimine/asjatamine sellise ilmaga on ikka eriti ****. Higista lolliks ennast. Muidu pole päikese ja sooja ilma vastu midagi, aga nõks vähem võiks olla küll. Hetkel on ikkagi ainult rannas olemise ilm.
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Sa siis natuke minu moodi moodi või ? Naiste pärast koliks Taisse ja töö pärast Austraaliasse aga see kuumus on üle mõistuse.Algselt postitas inward Vaata postitustKus kandis ? Tra söögitegemine või kuskil poes käimine/asjatamine sellise ilmaga on ikka eriti ****. Higista lolliks ennast. Muidu pole päikese ja sooja ilma vastu midagi, aga nõks vähem võiks olla küll. Hetkel on ikkagi ainult rannas olemise ilm.
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Avasin esimese laua ja sama kiirelt see kinni läks. Täna burned out, keegi välja läheb? Hea meelega istuks kuskil harjumäel paar tundi, lonksaks viina ja pinniks totse ning siis edasi kuskil kluppi vms.
Comment
-
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Peab jalgpalli teemaline olema või ainult tahad värve? Aga üldiselt otsigi footballi ja brasilian fight weari alt. Aga nunnu pusa :) Veendu, et pusa oleks euroopas, reeglina co.uk saitidelt saab siis saad kätte 2-5 päevaga. Hinnad jäävad 700-1k eeki kanti.Algselt postitas kjmrc Vaata postitustNii.. Äkki on kellelgi kokkupuuteid. Nimelt tahaks interneti teel osta endale Brasiilia värvides pusa/hoodiet. Kas keegi oskaks soovitada mingit lehekülge kust neid vaadata või on ise varem tellinud? Mõtlen midagi taolist: Pilt
E: kui leitsi variant alati parem, sest netipoodides ka kohati unikaalsetel kaupadel jube juurdehindlus.
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Tänud info eest, aga jah Brasiilia jalgpalli värve mõtlesin, jäi täpsustama. Sellel pildil ja ülivinge pusa.Algselt postitas ranka Vaata postitustPeab jalgpalli teemaline olema või ainult tahad värve? Aga üldiselt otsigi footballi ja brasilian fight weari alt. Aga nunnu pusa :) Veendu, et pusa oleks euroopas, reeglina co.uk saitidelt saab siis saad kätte 2-5 päevaga. Hinnad jäävad 700-1k eeki kanti.
E: kui leitsi variant alati parem, sest netipoodides ka kohati unikaalsetel kaupadel jube juurdehindlus.
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
400€ v? :D Krt, niipalju vist ei pane ühe pusa alla :PAlgselt postitas leits Vaata postitust400e .. tuttava kaudu saan sebida .. p2ris normalid
Comment
-
Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Arvan ,et EEK pidas silmas. Naljakas, et 7 kuud pärast EUR tulekut on ikka veel hinnad eekides ja ise arveldan ka peas eekides.Algselt postitas kjmrc Vaata postitust400€ v? :D Krt, niipalju vist ei pane ühe pusa alla :P
Comment

Comment