Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Kas ma olen ainuke, kes tunneb trafficu langust sng/mttdes viimastel päevadel ?
Ei mäleta palju muidu tubades average online mängijaid on aga lauad tulevad ikka aeglasemalt kokku IMO.
Kas ma olen ainuke, kes tunneb trafficu langust sng/mttdes viimastel päevadel ?
Ei mäleta palju muidu tubades average online mängijaid on aga lauad tulevad ikka aeglasemalt kokku IMO.

Comment