*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • saugakarel
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 288

    #961
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    ja juba jõudis ette :D

    Comment

    • sadptr
      Julm Donk
      • May 2011
      • 64

      #962
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      Mis loogika selle taga peitub? Mina oma rumala peaga ütleks üldse, et 50/50 olukord on see.
      50/50 ei saa juba olla selles põhjusel et mõned korrad (1/6) viskab Sulev "6 punkti", vahur peab rohkem viskama kui 6, aga see on võimatu, siit loogiline järeldus 5/12.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #963
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
        1/6 * 5/6 + 1/6 * 4/6 + 1/6 * 3/6 + 1/6 * 2/6 + 1/6 * 1/6 + 1/6 * 0 = 5/12
        Kuna Vahur peab rohkem silmi saama kui Sulev.
        Boldis osa üleliigne pole?

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #964
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Mis sa jäid matas suvetööle v? :D

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #965
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Mis sa jäid matas suvetööle v? :D
            Nah, harjutasin akadeemiliseks testiks ja matemaatikaosas oli see ainukene ülesanne, mida mu pea lahti ei osanud mõelda.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #966
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***



              500-1000 blindidega cash, 3 business zillionäri kah.
              loodetavasti tuleb põnev...

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #967
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas peokuningas Vaata postitust

                Ja kui sa arvad, et läbipekstud inimesed on ilus vaatepilt, siis sul on tõesti midagi väga korrast ära.
                Uudishimust küsin, et kas sa oled tõesti nii vägivallavaba või leiad oma hinge vaadates siiski nii mõnegi inimese, keda oleks läbipekstuna päris ilus vaadata ?

                Näiteks minu arust oleks päris ilus vaadata läbipekstuna neid tüüpe, kes Aknooli tema lapse juuresolekul läbi peksid. Ka oma lapsepõlvest ja noorusaegadest leian mõningaid selliseid tüüpe, kuid ennem tahaks teada nende vastust küsimusele, kas nad natukenegi kahetsevad oma tegusid.

                Muide, ükskord tegin (või õigemini jätsin tegemata) teo, mille eest väärisin läbipeksmist. Nii ka juhtus. Läbipekstud oleks ma ka õige otsuse korral nkn olnud aga vähemalt oleks tagantjärgi hing rahul olnud.
                Last edited by Potsataja; 18.06.11, 21:13.

                Comment

                • low-flow
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1208

                  #968
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Boldis osa üleliigne pole?
                  Ei ütleks, et üleliigne, aga sisuliselt võttes ebavajalik tõepoolest. Lisasin selle, et arvutuskäik oleks ka ilma selgitusteta üsna üheselt mõistetav.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #969
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Uudishimust küsin, et kas sa oled tõesti nii vägivallavaba või leiad oma hinge vaadates siiski nii mõnegi inimese, keda oleks läbipekstuna päris ilus vaadata ?

                    Näiteks minu arust oleks päris ilus vaadata läbipekstuna neid tüüpe, kes Aknooli tema lapse juuresolekul läbi peksid. Ka oma lapsepõlvest ja noorusaegadest leian mõningaid selliseid tüüpe, kuid ennem tahaks teada nende vastust küsimusele, kas nad natukenegi kahetsevad oma tegusid.

                    Muide, ükskord tegin (või õigemini jätsin tegemata) teo, mille eest väärisin läbipeksmist. Nii ka juhtus. Läbipekstud oleks ma ka õige otsuse korral nkn olnud aga vähemalt oleks tagantjärgi hing rahul olnud.
                    Kas juhul, kui need tüübid, kes aknooli läbi peksid, saavad peksa oma laste juuresolekul, kas sul seljuhul oleks päris ilus vaadata, kuidas need tüübid veel omakorda peksa saavad, kes aknooli peksjad läbi peksid? Kuidas elu on muidu selliste lõputute seoste ja tingimuste keskel, lõputu mõte mis õige mis vale peas keerlemas?

                    Comment

                    • Potsataja
                      õilishing
                      • Oct 2008
                      • 5270

                      #970
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Kas juhul, kui need tüübid, kes aknooli läbi peksid, saavad peksa oma laste juuresolekul, kas sul seljuhul oleks päris ilus vaadata, kuidas need tüübid veel omakorda peksa saavad, kes aknooli peksjad läbi peksid? Kuidas elu on muidu selliste lõputute seoste ja tingimuste keskel, lõputu mõte mis õige mis vale peas keerlemas?
                      Igasugune laste juuresolekul peksasaamine on minu arvamuse kohaselt välistatud. Mitte mingil moel ei tähenda
                      oma tegude eest vastutamine, mitte ühegi lähedase, mitte mingil moel kaasamist, Igaüks, kes seda reeglit eirab, tuleb täiega ära taguda, ilma temale lähedaste juuresolekuta.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #971
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Mõned räägivad, et vägivald pole lahendus...

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #972
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Aga mida teha juhul, kui sinuarvates täiega äratagumist vajav inimene:

                          1. Tuleb just apteegist rohuga oma 42 palavikuga lapsele kodus.
                          2. Läheb just lapse spordivõistlustele kaasaelama ja toeks olema.
                          3. Läheb just lepingu läbirääkimistele, mis annaks tema firmale ja 300 perekonnale sinu maakonnas tööd 5 aastaks.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #973
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            kolmas variant for sure.

                            Comment

                            • oohoh
                              Grinder
                              • Oct 2009
                              • 547

                              #974
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Polekski osanud arvata et igasugu löögiteemad siin sellist poleemikat tekitavad :D

                              Comment

                              • TaistoJ
                                Grinder
                                • Aug 2010
                                • 787

                                #975
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Mõni tegelane võiks siin PP foorumi löögirühma valmis panna. Ready to hit 24/7


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...