*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #796
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ah nevermind. Kirjutasin pika posti valmis aga arvan, et see oleks liialt ründav ja solvav. Point oli see, et sinu eelnev postituste ajalugu (mitte küll selles foorumis) on vähemalt minule loonust sinust pildi vägagi pohhuistlikust, isekast inimesest, kes viskabki iga trahvi/arve tuimalt maksmata jäänud arvete sahtlisse ja on võimeline tegema asju ilma mitte mingisuguse kahetsustundeta, mida 'tavainimesed' ei tee või taunivad..
    Käesolevaga võtan ma endale kohustuse vastata tsiteeritud postitusele võimalikult ausalt (ehk nagu südametunnistus lubab) järgneva nädala jooksul. Eelnevalt peavad oleme täidetud kaks tingimust. Esiteks pean mina olema 100% kaine ja teiseks ei tohi ühelgi model (just nimelt model) olla võimalust muuta sõnagi. "Ühe mänguri lugu" võib olla põhjalik ja avaldatud, kus iganes piisava raha eest või näeb see ainsat ja ainust valgust siin ja antud teemas ja ilma tasuta.

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #797
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Käesolevaga võtan ma endale kohustuse vastata tsiteeritud postitusele võimalikult ausalt (ehk nagu südametunnistus lubab) järgneva nädala jooksul. Eelnevalt peavad oleme täidetud kaks tingimust. Esiteks pean mina olema 100% kaine ja teiseks ei tohi ühelgi model (just nimelt model) olla võimalust muuta sõnagi. "Ühe mänguri lugu" võib olla põhjalik ja avaldatud, kus iganes piisava raha eest või näeb see ainsat ja ainust valgust siin ja antud teemas ja ilma tasuta.
      tee uus teema, las lapsed loevad ja ei muuda keegi midagi seal.

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #798
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
        tee uus teema, las lapsed loevad ja ei muuda keegi midagi seal.
        Ma saan aru, et modena tunned sa ennast puudutanuna aga see oligi minu point ehk alati on keegi sinust kõvem.
        Last edited by Oliverk; 14.06.11, 21:13.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #799
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          Ma saan aru, et modena tunned sa ennast puudutanuna aga see oligi minu point ehk alati on keegi sinust kõvem.
          Umm lugesin vist midagi valesti su postist välja, ei tunne karvavõrdki puudutatuna ennast. Kui sa tahtsid oma eliloo kuskile kirja panna siis andsin lihtsalt soovituse, kui mitte siis anna märku kustutan ära need postid siin.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #800
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
            Umm lugesin vist midagi valesti su postist välja, ei tunne karvavõrdki puudutatuna ennast. Kui sa tahtsid oma eliloo kuskile kirja panna siis andsin lihtsalt soovituse, kui mitte siis anna märku kustutan ära need postid siin.
            Kustuta parem. Ei tasu üle oma varju hüpata, kuna vari on sinust alati ees.

            Comment

            • Kallas
              Julm Donk
              • Mar 2011
              • 40

              #801
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Täna ka über chill ilm, saab rahus hingata vahelduseks.
              Keegi mingit head filmi ei viitsi soovitada.. Komöödia / Action ? 2010 ja 2011 a filme suht palju vaadanud.. vb mingi 2005-2009 ?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #802
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Käesolevaga võtan ma endale kohustuse vastata tsiteeritud postitusele võimalikult ausalt (ehk nagu südametunnistus lubab) järgneva nädala jooksul. Eelnevalt peavad oleme täidetud kaks tingimust. Esiteks pean mina olema 100% kaine ja teiseks ei tohi ühelgi model (just nimelt model) olla võimalust muuta sõnagi. "Ühe mänguri lugu" võib olla põhjalik ja avaldatud, kus iganes piisava raha eest või näeb see ainsat ja ainust valgust siin ja antud teemas ja ilma tasuta.
                Aga tee well. Endise mängurina on sinult päris palju küsida ja oleks kindlasti väga huvitav lugemine. Well ei tähenda, et pead kõik patult südamelt ära rääkima. Alati saab välja vingerdada.

                Comment

                • mikk2468
                  Vana Tegija
                  • Nov 2009
                  • 1039

                  #803
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  +1 oleks küll huvitav lugeda

                  Comment

                  • Skyline
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 510

                    #804
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Aga tee well. Endise mängurina on sinult päris palju küsida ja oleks kindlasti väga huvitav lugemine. Well ei tähenda, et pead kõik patult südamelt ära rääkima. Alati saab välja vingerdada.
                    +1, loeks huviga.

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #805
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Keegi teab mis vahendiga õli maha tuleb hästi?
                      Tavaline toiduõli. Fakk, suutsin omal köögi põlema panna peaaegu. Tegin con-i süsteemiga pelmeene ja panin liiga palju õli ja kallasin vett kohe pannile terve tassi ning köök õli põrandast laeni täis :D

                      Pikemat aega juba selle systeemiga neid teinud, aga esimest x juhtus siuke fail.

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #806
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Keegi teab mis vahendiga õli maha tuleb hästi?
                        Obviously

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #807
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Panin seda juba alguses tuimalt. Põrand läigib mõnusalt ja libe :D

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #808
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Coca ja leits ei oska aidata? Nad olevat seda õli värki vähe uurind.

                            Comment

                            • isenseven
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 598

                              #809
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas camu Vaata postitust
                              Coca ja leits ei oska aidata? Nad olevat seda õli värki vähe uurind.
                              Big lol lihtsalt

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #810
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Keegi teab mis vahendiga õli maha tuleb hästi?
                                Tavaline toiduõli. Fakk, suutsin omal köögi põlema panna peaaegu. Tegin con-i süsteemiga pelmeene ja panin liiga palju õli ja kallasin vett kohe pannile terve tassi ning köök õli põrandast laeni täis :D

                                Pikemat aega juba selle systeemiga neid teinud, aga esimest x juhtus siuke fail.
                                Imo pannil oleva kuuma õli kustutamine veega = tulekahju. Ei soovita kellelegi.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...