*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #706
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    judos ei õpetata lõuga andma...seal õpetatakse inimene maha suruma (peale mida võid kenasti lõuga anda :D)

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #707
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Puhta ninjad koos siin ju. Tehke mingi oma teema- "ametlik käisin kunagi trennis teema vms"
      dude, sul on mingi halb karma...ma olen teemasid sirvinud ja märganud,et inimesed on tihti pahased su peale (või noh võtavad su vastu kangesti sõna) Ma ei süvenenud nendesse teemadesse ega teadnud milles asi... nüüd ütled siin ühe lause (mida võibolla üldse ei mõelnud halvustavalt) ja tahtsin pika moraali sulle ette lugeda offtopicu teemal.

      Peace.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #708
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Ja siis kui ma mainisin, et Vandalar võtku rahulikult oma postidega lennati mulle peale. Reaalselt solki tuleb vennal suust, captain obv is obv.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #709
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Muidu võtke selle täis peaga ujumisega rahulikult. Juunis senimaani keskmiselt üks inimene päevas upub ära. Üsna kole.

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #710
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Peate mulle eraldi offtopicu tegema. Just for me. Up close and personal.

            Comment

            • Dzuu
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 445

              #711
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Jube Toivo ikka

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #712
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                running deep at ftp, kui keegi reilida tahab siis kasutaja yolpa

                No Limit Holdem Tournament
                FullTiltPoker
                5 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com
                Super Stack $6K Guarantee

                Stacks:
                UTG alex1809 (811k)
                CO yolpa (893k)
                BTN KanGreXin (915k)
                SB Mr Longhit (376k)
                BB ko61ks (655k)

                Blinds: 6k/12k Ante 1.5k

                Pre-Flop: (26k, 5 players) yolpa is CO A 2
                1 fold, yolpa raises to 24k, 2 folds, ko61ks calls 12k, yolpa says "lol"

                Flop: 6 4 7 (62k, 2 players)
                ko61ks checks, yolpa bets 33k, ko61ks calls 33k

                Turn: Q (128k, 2 players)
                ko61ks checks, yolpa bets 67k, ko61ks calls 67k

                River: 9 (261k, 2 players)
                ko61ks checks, yolpa bets 133k, ko61ks folds

                Final Pot: 395k

                yolpa wins 395k (net +136k)

                ko61ks lost 125k



                No Limit Holdem Tournament
                FullTiltPoker
                4 Players
                Hand Conversion Powered by weaktight.com
                Super Stack $6K Guarantee

                Stacks:
                CO KanGreXin (697k)
                BTN ko61ks (894k)
                SB alex1809 (861k)
                BB yolpa (1,198k)

                Blinds: 8k/16k Ante 2k

                Pre-Flop: (32k, 4 players) yolpa is BB 3 8
                2 folds, alex1809 calls 8k, yolpa checks

                Flop: 3 7 K (40k, 2 players)
                alex1809 bets 28k, yolpa calls 28k

                Turn: 6 (96k, 2 players)
                alex1809 bets 80k, yolpa calls 80k

                River: 5 (256k, 2 players)
                alex1809 checks, yolpa bets 128k, alex1809 folds

                Final Pot: 384k

                yolpa wins 384k (net +130k)

                alex1809 lost 126k
                Last edited by yolpa; 12.06.11, 07:43.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #713
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Tra.. Eile lasin turnat 6h+ ja siis otsustas mingi ahv K9o'ga callida mu AA vastu ja obv 99Q flop ja kohe ma väljas olingi.. kuradima rigged

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #714
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Ma arvan, et ma sain eile peksa. Keegi siit foorumist? Marsruudil Hell Hunt-Levist väljas-panoraam-Levist väljas-Tallinki laev (meil tekkis ühe sõbraga plaan mägedesse elama minna ja kalapüügist elada)-balti jaam- kodu.

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #715
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Kui kellelgi pole tänaseks plaane, siis kell 14.30. on FC Pokkeriprod hooaja esimese poole viimane kodumäng Kalevi kunstmurul. See asub kalevi Spordihalli ja Kalevi peastaadioni taga. Vastaseks JK Suema.

                      Äkki kellelegi meeldib plaan staadioni kõrval õlle lürpida ja hääl kähedaks karjuda.

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #716
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        turna tahtis vägisi ära tulla:D:D, samamoodi 1.4l bundabergi rummi poest

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #717
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          turna tahtis vägisi ära tulla:D:D, samamoodi 1.4l bundabergi rummi poest
                          panidki kinni v..:P Korra vaatasin kui oli veel 9 järel ja olid CL :P

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #718
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                            panidki kinni v..:P Korra vaatasin kui oli veel 9 järel ja olid CL :P
                            jep 1.7k$ boost

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #719
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Ma arvan, et ma sain eile peksa. Keegi siit foorumist? Marsruudil Hell Hunt-Levist väljas-panoraam-Levist väljas-Tallinki laev (meil tekkis ühe sõbraga plaan mägedesse elama minna ja kalapüügist elada)-balti jaam- kodu.
                              mul on sama tunne. jalg on lõhki ja nägu on veidi paistes. aga seda marsruudil viljandi rand-ugala teater. ja viljandis helistad numbril 1300 ja tellid viina peale 10. ebareaalne

                              Comment

                              • rohelinekonn
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 3808

                                #720
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                mul on sama tunne. jalg on lõhki ja nägu on veidi paistes. aga seda marsruudil viljandi rand-ugala teater. ja viljandis helistad numbril 1300 ja tellid viina peale 10. ebareaalne
                                sulle oligi ühte korraliku keretäit vaja. Triobet openile tuled?

                                Comment

                                Working...