*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #676
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    pausi ajal koputa ja palu hääl maha keerata.
    ahh mine metsa..

    Comment

    • Tyler Durden
      FPP Pro
      • Apr 2010
      • 270

      #677
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Esimene ujumine tehtud sellel aastal. FTP ka tagasi, mis elul viga:)

      Comment

      • JaanusX
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2010
        • 392

        #678
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas qjet Vaata postitust
        TAHAKS KAKELDA. PM
        Ainult tingimusel, et paned endal kaitsmed peale... u name the place and time.

        Aga üldiselt kakelda ei tahaks kuna siis tehakse asja vihaga ja phmltslt on asi läbi paari minutiga sel juhul... a võistelda võiks vahest ikka
        Last edited by JaanusX; 11.06.11, 21:34.

        Comment

        • E-Kunn
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 261

          #679
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Ma lähen lähiajal oma uuele debiilsele naabrimehele kallale!!!!!!
          Debiil tuli täna minu värava juurde ja hakkas tootma et ma vahin teda koguaeg ja ta ei saa tööd teha. Ma oli nagu WTF, tulin alles kaitseväest ja olen teda koguaeg passinud:D.Tal olevat tunnistajad. Täis debiilik no mul viskas see jutt ikka korralikult üle, ja hakkasin talle siis järgi minema aga vend pani põkaga ajama (feil):):). Lihtsalt nii kõva vend, et tuleb minu oma koju minu kallal tõmblema. Nüüd on suurem viha ära vaibunud aga ma loodan et kui mitte enne siis jaanipäeval joogisena suudab ta mind uuesti pöördesse ajada:)

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #680
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Maadleks hea meelega kellegagi. Minu arust tõsiselt huvitav spordiala millega tegeleda. Kahju, et kunagi sai pooleli jäetud ja nüüd saab seda ainult joogise peaga sõpradega harrastada :D

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #681
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Noored kuked vol. xxx

              Miks te nii kindlad olete, et suudate naabrimehele või kellele iganes molli anda ?

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #682
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Kes see kindel on ?:D
                Muidugi võib see kaklemise jutt vms tunduda noore kuke kiremisena, aga mulle meeldib nt maadlemine lihtsalt sellepärast, et see on minu jaoks väga huvitav ja pakub vaheldust, kus saab ennast korralikult välja elada. Võtan seda täielikult kui sporti. btw, ma pole elus kordagi kellegagi kakelnud ja ei soovi ka.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #683
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                  Maadleks hea meelega kellegagi. Minu arust tõsiselt huvitav spordiala millega tegeleda. Kahju, et kunagi sai pooleli jäetud ja nüüd saab seda ainult joogise peaga sõpradega harrastada :D
                  Ma juba omajagu pead vaevanud, et kui kunn sa siin Virus oled :D Kunagise Jõhvi paksu surud ikka mättase ? Mind võttis ta nii 15+ aastat tagasi suht kõhedaks.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #684
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Krt oleks selline töö kus saaks slotti lasta päev otsa.
                    Bljackjack oli nii rigged, et pidin mitu korda ruletist lisa mangumas käima. Lõpuks läkski sinna kõik...Hey but its free...

                    Comment

                    • E-Kunn
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 261

                      #685
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Noored kuked vol. xxx

                      Miks te nii kindlad olete, et suudate naabrimehele või kellele iganes molli anda ?
                      Ega ma ei olegi öelnud et ma ise ei või peksa saada, kuigi oddsid on minu kasuks!

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #686
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Mind võttis ta nii 15+ aastat tagasi suht kõhedaks.
                        Ma tegelesin siis sellise asjaga:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #687
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Liivakast oli üks cool koht.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #688
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas E-Kunn Vaata postitust
                            Ega ma ei olegi öelnud et ma ise ei või peksa saada, kuigi oddsid on minu kasuks!
                            Mis moodi sinu kasuks ? Kas sa oled kordagi elus hingega kakelnud ? Mina olen oma elu jooksul 1x hingega kakelnud ja võitnud ja teine kord 0,5x ka hingega kakelnud ja "võitnud" (kaks aastat vanem meistersportlane küttis muuseas ära oma venna sõbra nimel), 10x rohkem olen ma lihtsalt lasknud omale peksa anda. Tõenäoliselt lasen ma ka praegu suure tõenäosusega omale lihtsalt peksa anda, kuid ma ei soovitaks kellelgi alla meistritiitli minu vastas olla siis, kui minul üle viskab.Mul on elu lõpuni meeles olukord, kui minu suurim soov oli tappa omaenda parim sõber.
                            Last edited by Potsataja; 11.06.11, 22:17.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #689
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                              Ma tegelesin siis sellise asjaga:
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Oli see liivakast kusagil Laada ja Võidu tänava kandis ?

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #690
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Mis moodi sinu kasuks ? Kas sa oled kordagi elus hingega kakelnud ? Mina olen oma elu jooksul 1x hingega kakelnud ja võitnud ja teine kord 0,5x ka hingega kakelnud ja "võitnud" (kaks aastat vanem meistersportlane küttis muuseas ära oma venna sõbra nimel), 10x rohkem olen ma lihtsalt lasknud omale peksa anda. Tõenäoliselt lasen ma ka praegu suure tõenäosusega omale lihtsalt peksa anda, kuid ma ei soovitaks kellelgi alla meistritiitli minu vastas olla siis, kui minul üle viskab.Mul on elu lõpuni meeles olukord, kui minu suurim soov oli tappa omaenda parim sõber.

                                Oled kuskil trennides käinud/õppinud seda asja? Või miks nii, et alla meistritiitli pole siis mõtet vastas olla?

                                Comment

                                Working...