*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #646
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Õli või õlli???

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #647
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Maakate släng õlust :(

      Õli ikka :D

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #648
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Krt ise ka põline maakas, aga meil küll idas sellist slängi polnd :D

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #649
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Eks ta nii ole, et jäävad mingid haiged sõnad alati külge kui samas seltskonnas olla.

          Mõne Türi inimesega omavahel rääkivad pokkerist ntx, siis ei saa keegi mitte sittagi aru kõrvalvaataja :d. krdi 2+2 slang+veel mingid retarded väljendid jne, mis endaarust täiesti standard, aga jah :D.

          Dvj ma out, tõmmake ÕLID ligi ikka siis :D

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #650
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            lol, tüüp slowrollis timebanki lõpuni :D

            Full Tilt No-Limit Hold'em, 203.5 Tournament, 20/40 Blinds (2 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            SB (t120)
            Hero (BB) (t880)

            Hero's M: 14.67

            Preflop: Hero is BB with Q, 10
            SB bets t80, Hero raises to t120, SB calls t40 (All-In)

            Flop: (t240) 3, 5, 9 (2 players, 1 all-in)

            Turn: (t240) J (2 players, 1 all-in)

            River: (t240) 8 (2 players, 1 all-in)

            Total pot: t240

            Results:
            SB had K, K (one pair, Kings).
            Hero had Q, 10 (straight, Queen high).
            Outcome: Hero won t240

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #651
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Kasiinod on nii rigged. Fixed.
              ei ole ...

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #652
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Kui surm on sinu arust kõige hullem, mis juhtuda võib, siis küll.
                No mis see kõige hullem on siis? Piiramatu rahahulk ja autode ja majade maha mängimine? Oh-ei, ninna ju neid asju ei ole keegi kunagi tõmmanud. Hasartmängusõltlased imevad ka järgmise doosi eest riista kuskil Kopli liinide vahel? Ära võrdle asju ainult oma mätta otsast, muud midagi.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #653
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Ma sain $80 random online kasiinosse- kuidas hindate minu oddse, et ma saan selle seal läbi mängida :D? requirement on 6K kuskil

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #654
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Ma sain $80 random online kasiinosse- kuidas hindate minu oddse, et ma saan selle seal läbi mängida :D? requirement on 6K kuskil
                    aga võidud saad välja kanda, niiet pane 80 punasele ja hoia pöialt :P

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #655
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Haha, panin hoopis, 2 korda 5-le numbrile ning laksasin 350 peale. I'm god!
                      +175
                      +350
                      Ruleti pro
                      Running good. 920
                      Aga rulett ei lähe seal vist läbimängimisel arvesse.
                      Sweet 1118.
                      Tea kas bj on parim läbimängimiseks? Seal paistab isegi see lubatud olema
                      Last edited by Vandalar; 11.06.11, 16:49.

                      Comment

                      • Gettofish
                        FPP Pro
                        • Nov 2009
                        • 259

                        #656
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        teil ka FTP seisab?

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #657
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
                          teil ka FTP seisab?
                          Jep
                          Unable To Connect To Server :(

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #658
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
                            teil ka FTP seisab?
                            Soft ei lähe tööle. Unable to connect to server.


                            FTP gone bankrupt.

                            Comment

                            • Platinum
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 248

                              #659
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              jeesh, KK sain suure 3beti 2- vastu sisse just.....fuuuuuuck

                              Comment

                              • Gettofish
                                FPP Pro
                                • Nov 2009
                                • 259

                                #660
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Platinum Vaata postitust
                                jeesh, KK sain suure 3beti 2- vastu sisse just.....fuuuuuuck
                                Mul ka KK vahib ühelt laualt vastu. :/ Unlucky u.

                                Comment

                                Working...