*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #601
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.


    Pokkeriprodele vaatamiseks, sest nii kasiinode kui ka online pokkeri põhidoonorid on üldjoontes samasugused. Endal hakkas ikka vaikselt sees keerama seda saadet vaadates, mälestused kerkisid eredalt esile.

    Puksa osas oli mul aga õigus, kui ma aastaid tagasi väitsin, et see mees ei ole tegelikult paranenud:

    Lugu ilmus esmakordselt 14. veebruaril 2010 Sotsiaalministeerium andis 675 000 krooni hasartmängusõltlaste abistamise projektile, mida kaasrahastas Eesti kuulsamaid narkokullereid. Lõviosa rahast kadus teadmata suunas.

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #602
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      17minti vaadanud ja juba lähen vaikselt närvi. Need matemaatika professori suht esimesed laused olid küll väga imelikud...mida aitab see kuu-kaks korjatud raha rohkem? edge on ikkagi kasiinol ju.... va live pokkeri mängud siis.

      edit: no krt kuidas sa nüüd õpetad inimest sloti masinal mängima?
      Last edited by k2snakalle; 10.06.11, 14:45.

      Comment

      • Roomet
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 211

        #603
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        17minti vaadanud ja juba lähen vaikselt närvi. Need matemaatika professori suht esimesed laused olid küll väga imelikud...mida aitab see kuu-kaks korjatud raha rohkem? edge on ikkagi kasiinol ju.... va live pokkeri mängud siis.

        edit: no krt kuidas sa nüüd õpetad inimest sloti masinal mängima?
        Ma ka ei saanud aru, mida see matemaatika professor rääkis. Pm ütles ju, et kui mängida suuremate panustega, siis võib võita masinaid. Arvata on, et väljendas end siiski valesti, tõenäoliselt mõtles pokkerit. Tahaks loota.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #604
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Kuidas suuremate panustega mängimine aitab pokkeris võita?

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #605
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Martingaling? Äkki ta ei tea kasiinode vastumeetmeid...

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #606
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Kuidas suuremate panustega mängimine aitab pokkeris võita?
              they respect your raises

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #607
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Kasiinod on nii rigged. Fixed.

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #608
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Väga masendav lõpp sellel saatel. Sõnum nagu alati ikka üks ja seesama - "hasartmängud on pahad". Karta on, et naiivsed pankrotistuvad ühel või teisel viisil, mõttetu on süüdistada kasiinosid.

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #609
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Kui joomasena keegi veekokku ära upub, siis tuleb tõdeda, et ujumine on paha ja tegelikult on üldse järv/meri selles süüdi. Sooviks ka selle avastuse eest professoritiitlit.

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #610
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Kui joomasena keegi veekokku ära upub, siis tuleb tõdeda, et ujumine on paha ja tegelikult on üldse järv/meri selles süüdi. Sooviks ka selle avastuse eest professoritiitlit.
                      jumal kaitseb joodikuid....seega inimest ei süüdistaks

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #611
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        FTP-s HU lauas kohtasin täna fishi kes autoreloadis ennast koguaeg ainult 50bb deep. keegi oskab seletada mis selle point on?:D
                        ja avas iga button 1.4xbb ja foldis 99% 3-beti peale. ükskord lükkas aint all in kui tal AJ oli
                        ülejäänud korrad lihtsalt snap foldis:)
                        Last edited by udikaz; 10.06.11, 20:28.

                        Comment

                        • Carl
                          FPP Pro
                          • Jul 2010
                          • 213

                          #612
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                          Mis aitab selle vastu kui nö mõte ei jookse?
                          Praegu und ei ole, kõht tühi pole ja no tee mis tahad..laudades mõte ei jookse..panen kuidagi hästi tuimalt..ei mõtle bluffi/calli olukordi selgelt läbi. Laksan suht lampi ilma asju läbi mõtlemata...tahaks nagu mängida ikka, aga ei tea mida teha.
                          This. Ise arvasin et aitab MSNide sulgemine kuid selleks hetkeks olin piisavalt maha callinud et enam normaalselt mängida = tuleb homset oodata.

                          Comment

                          • virukunn
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 2036

                            #613
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Kris
                            point on selles, et ta on ajudoonor
                            Niimoodi lahterdatki inimesi ?

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #614
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              kus tartus alkot saab praegusel kellaajal?

                              Comment

                              • ristijeesus
                                Klubi Liige
                                • Oct 2009
                                • 2533

                                #615
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Kas Tartus mõnes kasinnis on ka esimene jook tasuta? Mul väga meeldib seda kasutada :D

                                Comment

                                Working...