Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
Kui need kaks eestlast kokku mängivad, siis nimevaliku poolest on küll tegemist ajuhiiglastega:
Kui need kaks eestlast kokku mängivad, siis nimevaliku poolest on küll tegemist ajuhiiglastega:
TC
Comment