*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #346
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Ingule tõmmati odavalt vesi peale :D

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #347
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas Ints Vaata postitust
      Ingule tõmmati odavalt vesi peale :D
      kus,mis,mida? :D

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #348
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
        kus,mis,mida? :D
        http://forumserver.twoplustwo.com/13...93/index2.html

        Comment

        • con
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1954

          #349
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          A flashmob in Washington has felt the full force of the law, by being forcibly arrested by police - for dancing in public. They'd gathered at the Jefferson Memorial in defiance of a ban on dancing at the monument. Among those held were RT America presenter Adam Kokesh, who says he was slammed to the ground by officers. The ban came in during 2008 when an activist sued police for arresting her for public dancing. The group say they were paying tribute to her as a champion of the First Amendment, guaranteeing freedom, and in response to US District Judge John D. Bates' ruling that denounced dancing on the site.

          [YOUTUBE]PWeF6lwg4aY[/YOUTUBE]

          In Washington DC, hundreds of people have been dancing at the Jefferson Memorial claiming they are exercising their first amendment rights. It comes after last week RT America host Adam Kokesh and four others were arrested by the police for dancing at the same spot.
          [YOUTUBE]E5nJIx8CA8I[/YOUTUBE]

          lookin forward

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #350
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            olemas

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #351
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              hakkasin mõtlema just sellele, et eesti "venelased" polegi ju tegelikult suuresti päris venelased. Suur osa ukrainlasi, poolakaid jne. Keegi oskab anda viite mõnele allikale kust leiaks mingigi statistika ajaloost?

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #352
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Lol, 3l on ~800kcal ja 200g suhkrut.
                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                ca 300 g suhkrut kg kohta. 5 aasta pärast hakkad tõsisemalt oma kaalu üle mõtisklema.

                Kumb variant siis õige on ?

                Ise panen kaks teelusikat suhkrut ühe ~400ml kohvitassi kohta ja päris magus tuleb.

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #353
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  panen kolm teelusikat suhkrut ühe tassi kohta (tass ~300ml?). tuleb väga magus, aga muud moodi ei saa kohvi juua ju. ei saa aru kuidas inimesed musta kohvi joovad. ulme.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #354
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    ostsin poest aura mustika gaseeritud vett, omfg, jääga on see niiiiiii nuts. Väga mõnus lõhn ja mahe maitse. Soovitan!


                    nüüd oleks vaja muretseda mingisugune "asi", mis hoiaks arvuti läheduses jääd külmana vms. Külmkappi ei hakka grindimistuppa vist tooma :D


                    edit: http://usb.brando.com/prod_detail.php?prod_id=00286
                    aga kas ma saan õigesti aru, sealne temperatuur on 8,5 kraadi ? (obv jää jaoks on seda veic vähe)
                    Last edited by hotcocacola; 06.06.11, 02:08.

                    Comment

                    • mortalvombat
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jul 2010
                      • 412

                      #355
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust

                      edit: http://usb.brando.com/prod_detail.php?prod_id=00286
                      aga kas ma saan õigesti aru, sealne temperatuur on 8,5 kraadi ? (obv jää jaoks on seda veic vähe)
                      See sama asi vist http://www.dealextreme.com/p/usb-min...ng-fridge-7340

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #356
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas con Vaata postitust
                        hakkasin mõtlema just sellele, et eesti "venelased" polegi ju tegelikult suuresti päris venelased. Suur osa ukrainlasi, poolakaid jne. Keegi oskab anda viite mõnele allikale kust leiaks mingigi statistika ajaloost?
                        eksid, enamus on venelased. statistika saad igat demograafiaraamatust
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #357
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                          panen kolm teelusikat suhkrut ühe tassi kohta (tass ~300ml?). tuleb väga magus, aga muud moodi ei saa kohvi juua ju. ei saa aru kuidas inimesed musta kohvi joovad. ulme.
                          Harjumise asi, ja tegelt tuleb isegi kasuks nii ära harjuda.

                          Comment

                          • saugakarel
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 288

                            #358
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                            panen kolm teelusikat suhkrut ühe tassi kohta (tass ~300ml?). tuleb väga magus, aga muud moodi ei saa kohvi juua ju. ei saa aru kuidas inimesed musta kohvi joovad. ulme.
                            Kui on aroomi kohv siis on eriti hea just must kohv. Suhkur on obv ikka sees aga ilma koore ja värkideta

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #359
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Mida teeb üks õlu täismehega ja mida teeks see väikelapsega ?
                              Kui ma õigesti aru sain on terve vereringe peale üks õlu. Palju inimesel verd on? 5 liitrit? See siis tähendaks, et kui jood kogu 5l verd ära siis jääd sama purju kui jooksid ära ühe õlle. Seega suht lahja sula, keefir ka vist kangem.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #360
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                                Kumb variant siis õige on ?

                                Ise panen kaks teelusikat suhkrut ühe ~400ml kohvitassi kohta ja päris magus tuleb.
                                Coca cola sisaldab 100ml kohta 10g süsivesikuid. See vastab 3l cola korral 300g süsivesikutele. Vaevalt Nesteas 1l kohta 300g suhkrut on. Tegelikult seda Nestea arvu ma päris peast ei võtnud ka.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...