*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #331
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    tuleb vee peale üle minna...

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #332
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
      tuleb vee peale üle minna...
      päris vee peale ei pea minema, aga sellise eluviisi juures peaksid veidi tähelepanelikum olema, et mida sööd ja jood. see ülekaal võib sulle nii ootamatult tekkida et sa ise ka aru ei saa. ja sellest lahti saamine on juba 100x raskem kui selle tekitamine

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #333
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        ise saab ka ju jääteed teha..

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #334
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas harryahven Vaata postitust
          ise saab ka ju jääteed teha..
          kusjuures saab küll. panin mõned kuud tagasi tähele, et talvel aknalauale unustatud piparmünditee oli külmana hulga parem kui kuumana. ilma suhkruta seejuures.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #335
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Ei leidnud trennitopicut, niiet küsin siin teemas. Kas kõhulihaseid on efektiivsem treenida istessetõusudega või siis ülaseljatõstetega ( crunches )?

            Comment

            • wousha
              FPP Pro
              • Oct 2009
              • 268

              #336
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              wtf toimub superstaari saates .. Liisi viimane etteaste, nii valesti ja nii kõvasti. Nagu mingi võõrkeha röögib vahele. Samas kohtunikud kiidavad taevani, ma ei tea, ju siis ma ei saa asjadest aru.

              Comment

              • tafka31
                Grinder
                • Dec 2009
                • 853

                #337
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas wousha Vaata postitust
                wtf toimub superstaari saates .. Liisi viimane etteaste, nii valesti ja nii kõvasti. Nagu mingi võõrkeha röögib vahele. Samas kohtunikud kiidavad taevani, ma ei tea, ju siis ma ei saa asjadest aru.
                vaatasin ja imestasin just sama asja...aga live ja tv võivad hoopis teise mulje jätta...pole spetsialist ka eriti

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #338
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Ei leidnud trennitopicut, niiet küsin siin teemas. Kas kõhulihaseid on efektiivsem treenida istessetõusudega või siis ülaseljatõstetega ( crunches )?
                  pikas perspektiivis rullsuusad kõige tõhusamad

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #339
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                    Ei leidnud trennitopicut, niiet küsin siin teemas. Kas kõhulihaseid on efektiivsem treenida istessetõusudega või siis ülaseljatõstetega ( crunches )?
                    No tavaliste kõhulihaste, ehk siis küünarnukid vastu põlvi tegemisega treenib igasugu muud ebavajaliku paska ka imo. Crunch-ide tegemisel on oluline otse üles vaadata, sedasi peaks ainult kõhtu tegema.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #340
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Praeguse ilmaga teed küll ei kannataks. Nestead pole, siis keldrist vanaisa õunamahl ja saab grinditud.
                      mul sama teema, aga 3 liitriste purkide põhju ma ei joonud. mingit paksu soga täis, ehhki väidetavalt kasulik olla.

                      E: postituse algust ei lugenud. pane üks kuum tee ja siis näed kuidas jahe hakkab.
                      Last edited by rahvavaenlane; 05.06.11, 22:00. Põhjus: valikuline läbisaamine iseendaga

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #341
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust

                        mage ju. saada omapoolne nägemus sealsetele modedele eesti suurima foorumi omanikuna ja ärge mõnitage inimese inglise keele oskust. see ei puutu asjasse. ta ise ju eelnevalt hoiatas et ta ei oska inglise keelt. scammi teema on sootuks teine jutt.

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #342
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          wtf artjom nahhui

                          Comment

                          • wanapagan
                            Õpihimuline Mängur
                            • Dec 2010
                            • 310

                            #343
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Kindlasti võta rohkem kõhulihasteharjutusi kui need kaks. Ja alaselga treeni ka, aitab kõhule kaasa. Ei pea samal trennil tegema mõlemat , aga kindlasti treeni alaselga ka (tavalised kõhuli, tõstad ülakeha ja jalgu korraga üles.)

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #344
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Kus on odavaid ja/või ägedaid ventilaatoreid.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #345
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                mul läheb ca 3 liitrit virsiku nestead päevas. Parimatel päevadel 4l+.
                                Võitjate jook ikkagi.

                                Comment

                                Working...