*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #271
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    Just proovisin.
    Ei saa, lauad ei avane, küll aga avaneb sign-in aken
    Aga lobbyt saab?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #272
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Kui sisselogitud pole, siis saab lobbys ringi liikuda ala uurida millised ja kui head lauad saadaval on, või mis MTTd/sngd algavad

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #273
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Meie kõigi suur sõber Poku paistab olevat aga jalad alla saanud : )
        http://www.fantaly.com/
        Kes ta end algul väitis olevat, mingi HSNL mängija? Lol @ 25NL graphs.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #274
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
          Nii palju nagu ma aasta algusest ta käekäiku jälginud olen, on ta vist suuremal või vähemal määral mängu biitinud.
          Kuskil low-limits lasi pm. break-evenit ja alati eesmärgid olnud suured, et teeb 25NL-is supernova eliteks jne. Ei pea seda suureks biitimiseks.

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #275
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
            Kui sisselogitud pole, siis saab lobbys ringi liikuda ala uurida millised ja kui head lauad saadaval on, või mis MTTd/sngd algavad
            Voh, väga hea, seda tahtsingi. Tänks

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #276
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Aidake natukene...nimelt on PS üle 3700FPP-d.
              Ei viitsi jama kursiga rahaks vahetada, andke ideid mida tellida. Enamus asju mida tahaks riietest on out of stock.
              Ning kas need riiete suurused vastavad ikka euro suurustele või mitte? Kas L on ikka L või tegelikult on M. Kunagi sõber tellis endale pusa ja no selle L oli nagu M või isegi väiksem :D

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #277
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                pusad tunduvad jah väiksemad olevat kui väidetakse. särgid samas olen saanud ikka "õiges suuruses" (L on ikka L).

                Comment

                • Italiandude
                  Bännitud
                  • Apr 2011
                  • 79

                  #278
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Skalansky buckside järgi oleks new best day täna

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #279
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    sääsed, punnid jne:



                    lugesin läbi ja sain targemaks

                    Comment

                    • yolpa
                      Pokkerihai
                      • Jun 2009
                      • 2669

                      #280
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      ärge kratsige end lihtsalt, kannatad 2 minta ära selle hammustuse ja pärast seda enam ei sügele, tean küll, et raske aga kõige tõhusam.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #281
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                        ärge kratsige end lihtsalt, kannatad 2 minta ära selle hammustuse ja pärast seda enam ei sügele, tean küll, et raske aga kõige tõhusam.
                        Oleneb inimesest. Mul annab päris tükk aega see sügelemine tunda.

                        Comment

                        • K2snakas
                          Pokkerihai
                          • Feb 2009
                          • 2388

                          #282
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          K2ige k6ik *****, aga ma olen kaine!

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #283
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                            ärge kratsige end lihtsalt, kannatad 2 minta ära selle hammustuse ja pärast seda enam ei sügele, tean küll, et raske aga kõige tõhusam.
                            THIS!

                            tuleb natuke piinelda, aga tõenäoliselt on see kõige +evm liigutus

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #284
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              meil siin vahest moskiitod(siin kus elan pole sääski pmst üldse), aga vot nende hammustus on lausa valus ja ennast sellega sääskede jaoks treenida on väga hea.

                              Comment

                              • Char
                                Pokkerihai
                                • Sep 2009
                                • 1848

                                #285
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                mis asjad need sääsest väiksemad putukad on? tunduvad nagu puuviljakärbsed, aga raisad hammustavad.

                                sai eile natukene jalkat taguda ning, koha peal ei saa üldse olla, tulevad parvega ja jalgade peal mingi kokku ~6 tükki jälle..sis lööd maha/ajad minema..ja mingi hetk, kui jälle natuke seisma jääd, jälle ründavad

                                Comment

                                Working...