*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #256
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    aga kas keegi tildis run it twicega on 2 str8 flushi hitinud? :P

    Comment

    • vapsik
      Klubi Liige
      • Apr 2009
      • 5462

      #257
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
      iso keerutab

      E: Lol, ingu küsib üsna massiivselt staket seal teemas :D ja lõpuks hitib $450 ka.. ilmselt peale viimast posti enam staket vaja ei lähe :D Aga äkki varsti jälle ? :)
      Ma tean, et ingu on bännitud, aga kas ta võlad maksis ära kõik või on midagi ikka õhus rippumas?

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #258
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Maxi Vaata postitust
        Ei ole kõigil monitoridel HDMI'd, enamusel ca 100-150€ ei ole HDMI´d ja osadel kallimatel mis on vanemad mudelid ka ei ole
        Jup, sul mingi megavana mudel siis Ranka kui puudub vast... Samas 30" 'sel HDMI-ga ei saa native resot kätte, minu teada HDMI peaks võimaldama ainult 1920x1080 resolutsiooni maksimum, aga võin ka eksida...

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #259
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Eip, hitisin run it once'ga turni mastirea ja vastane riverdas parema :D

          E: see siis variatsoonile

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #260
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Ma vaatasin, et Ingu kirjutas oma teemas:

            IMPORTANT

            I've done some negolations, but nothing sure right now.


            et tahtis vabandada, et on varem jama kokku keeranud (negligence) aga vist nii ei olnud mõeldud. Regulations?

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #261
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Tra maeivõi :D

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #262
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Miskipärast ma arvan, et ta kogub poste 2+2s, postitades erinevaid käsi ja möga ning siis laseb kedagi peenelt üle :D.

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #263
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Kas olympsis saab laudu vaadata ilma kasutajat tegemata ka?

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #264
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                    Kas olympsis saab laudu vaadata ilma kasutajat tegemata ka?
                    Just proovisin.
                    Ei saa, lauad ei avane, küll aga avaneb sign-in aken

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #265
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas alaska Vaata postitust
                      Ma vaatasin, et Ingu kirjutas oma teemas:

                      IMPORTANT

                      I've done some negolations, but nothing sure right now.


                      et tahtis vabandada, et on varem jama kokku keeranud (negligence) aga vist nii ei olnud mõeldud. Regulations?
                      Ei ilmselt mõtles ta, et on pidanud stake osas läbirääkimisi, aga mitte midagi kindlat hetkel. Ei saa aru, mees nagu vist biidib neid sng'si, maksu oma võlad ära, saaks nime enamvähem puhtaks. Ja tra google translator olemas + teed 2+2 teema veel oma vana scam nimega. Tra see "kriminaali" jutt tundus kuidagi jube tuttav. Paras huumor kogu see kompott.

                      Finish deal went staker want that!
                      Last edited by inward; 04.06.11, 19:26.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #266
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Meie kõigi suur sõber Poku paistab olevat aga jalad alla saanud : )
                        Choosing the right domain name can be overwhelming. Our personalized customer service helps you get a great domain.

                        Comment

                        • Ballahollic
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 388

                          #267
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Lives just umbes 1h-ga 40euri plussis. 40euri ei tundu palju aga esimesed sisseostud olid kuni 2euri.. blindid 00.2/00.4 Kõik teised tüübid bustod ja nyyd ise saan grilli ja rummi ostma minna. eheh

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #268
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                            Meie kõigi suur sõber Poku paistab olevat aga jalad alla saanud : )
                            http://www.fantaly.com/
                            Millest sa seda järeldad? See, et ta postitab kuus korra 20k heateri ei tee temast veel võitvat mängijat.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #269
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Millest sa seda järeldad? See, et ta postitab kuus korra 20k heateri ei tee temast veel võitvat mängijat.
                              Nii palju nagu ma aasta algusest ta käekäiku jälginud olen, on ta vist suuremal või vähemal määral mängu biitinud.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #270
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Raudselt photoshop champioonn.

                                Comment

                                Working...