monda lugu peab mitu korda kuulama, et pointi kätte saada.
iirimaa lugu oli omapärane, mis meeldis, rootsi ka ok
azeritel ka suht ok, aga vokaal nõrk. lemmik oli bosnia ja iirimaa.
Huvitaval kombel mu maitse ühtis eestlastega, kes andsid rootsile, azeritele ja bosniale rohkem punkte
Comment