Eurovisioon OMGOMGOMG!?!?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #46
    Re: Eurovisioon OMGOMGOMG!?!?

    GG!

    Comment

    • Afeen1989
      Julm Donk
      • Apr 2011
      • 76

      #47
      Re: Eurovisioon OMGOMGOMG!?!?

      ausalt sitt mis sitt hea ,et sisse ei astunud.kuidas kyll nii lamp see üritus sai olla.eelviimane like wtf?

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #48
        Re: Eurovisioon OMGOMGOMG!?!?

        vähemalt rootsi ei võitnud!

        Comment

        • WowAwiAA
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 2715

          #49
          Re: Eurovisioon OMGOMGOMG!?!?

          krt 5 eur oli ukraina peale koefidega 150x ja ta oli pidevalt tipus, aga no ei võinud.

          Comment

          • low-flow
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1208

            #50
            Re: Eurovisioon OMGOMGOMG!?!?

            Aga tegelikult parim lugu ei saanudki finaali:
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Kuulatav lugu (nagu enamus euro lood on, kuulatavad, aga ei midagi erilist) ja üsna tore vaadata.

            Kas see Aserbaidžaan oli mingi väikse koefiga või osad panustajad said rikkaks täna? :P

            Comment

            • 50CandyJoe
              FPP Pro
              • Jan 2009
              • 253

              #51
              Re: Eurovisioon OMGOMGOMG!?!?

              vauuuu! slovakkia lugu on tõesti söödav. Mõnnad pifid :P

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #52
                Re: Eurovisioon OMGOMGOMG!?!?

                monda lugu peab mitu korda kuulama, et pointi kätte saada.
                iirimaa lugu oli omapärane, mis meeldis, rootsi ka ok
                azeritel ka suht ok, aga vokaal nõrk. lemmik oli bosnia ja iirimaa.

                Huvitaval kombel mu maitse ühtis eestlastega, kes andsid rootsile, azeritele ja bosniale rohkem punkte

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #53
                  Re: Eurovisioon OMGOMGOMG!?!?

                  iirimaa oli lahe küll, x-factoris olid ka kunagi:)
                  rootsi meeldis ilmselt kõige vähem.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #54
                    Re: Eurovisioon OMGOMGOMG!?!?

                    GTFO Eurovisioon !

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #55
                      Re: Eurovisioon OMGOMGOMG!?!?

                      Kuulasin kiusu pärast ka need lood läbi, ma ei saa aru kuidas Eesti nii sita koha sai ?? Teistega võrreldes ikka superlux laul, ulme .

                      Comment

                      Working...