*** MAI OFFTOPIC ***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
Vaatan, et igalpool soovitatakse pokkeri mängijatele 1920x1200 resoga monitore aga 2560x1440 oleks siis veel parem? Või on nii suure resoga juba halb? (Ärge näkku lööge ei jaga eriti neist midagi)
Hetkel nagu kahe vahel:
24'' http://www.atf.ee/monitorid/monitori...p_u2410_black/
27'' http://www.atf.ee/monitorid/monitori...rasharp_u2711/
Samas kui 24'' ja 1920x1200 peaks vabalt piisama pole seda suuremat ju mõtet muretseda? Aga siis kui juba valida see 24'' siis Samsungil on poole odavam välja pakkuda ja paneb just mõtlema, et mis selle hinnavahe nii suureks ajab.
Keegi targem võiks veits sõnavõtta ja aidata palun :).
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
Algselt postitas andu_andu Vaata postitustoot, kohe login sisse.se
a
rch: andu_andu , istun NL 200 lauas
Full Tilt No-Limit Hold'em, $2.00 BB (2 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com
BB ($172.70)
Hero (SB) ($172.70)
Preflop: Hero is SB with 3
, 10
Hero bets $172.70 (All-In), BB calls $170.70 (All-In)
Flop: ($345.40) 9
, 6
, 4
(2 players, 2 all-in)
Turn: ($345.40) K
(2 players, 2 all-in)
River: ($345.40) J
(2 players, 2 all-in)
Total pot: $345.40 | Rake: $0.50
Results:
Hero had 3
, 10
(high card, King).
BB had 3
, K
(one pair, Kings).
Outcome: BB won $344.90
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
andu vastu oled juba pre lauda istumist drawing dead.Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
Full Tilt No-Limit Hold'em, $2.00 BB (2 handed) - Full Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com
BB ($172.70)
Hero (SB) ($172.70)
Preflop: Hero is SB with 3
, 10
Hero bets $172.70 (All-In), BB calls $170.70 (All-In)
Flop: ($345.40) 9
, 6
, 4
(2 players, 2 all-in)
Turn: ($345.40) K
(2 players, 2 all-in)
River: ($345.40) J
(2 players, 2 all-in)
Total pot: $345.40 | Rake: $0.50
Results:
Hero had 3
, 10
(high card, King).
BB had 3
, K
(one pair, Kings).
Outcome: BB won $344.90
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
Paluks PayPal'iga abi natukene.
Login sisse ja ütleb: "Your account access is limited.". Okei, võtan selle juures oleva lingi lahti ( mis peaks ütlema kuidas sellest lahti saada ) ja seal on tekst: "It's been a little while since you used your account. So, we just want to make sure that you authorized some recent transactions.".
Siit edasi ei oska enam midagi teha. Kui hiljutised tehingud lahti võtta, siis seal on kõik asjad completed.
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
Algselt postitas Dzuu Vaata postitustFlip 172.71$ in ftp some1? :D
Mis 1 sendiga tegid ?Algselt postitas Dzuu Vaata postitustHero (SB) ($172.70)
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
Algselt postitas alaska Vaata postitustootab kuni vandalaril aega flipata on.(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)LOL
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
heh ..good 1Algselt postitas alaska Vaata postitustootab kuni vandalaril aega flipata on.
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
Nvm sain HV'st abi pmts ja Delli U2410 läheb loosi arvatavasti.Algselt postitas Romka Vaata postitustVaatan, et igalpool soovitatakse pokkeri mängijatele 1920x1200 resoga monitore aga 2560x1440 oleks siis veel parem? Või on nii suure resoga juba halb? (Ärge näkku lööge ei jaga eriti neist midagi)
Hetkel nagu kahe vahel:
24'' http://www.atf.ee/monitorid/monitori...p_u2410_black/
27'' http://www.atf.ee/monitorid/monitori...rasharp_u2711/
Samas kui 24'' ja 1920x1200 peaks vabalt piisama pole seda suuremat ju mõtet muretseda? Aga siis kui juba valida see 24'' siis Samsungil on poole odavam välja pakkuda ja paneb just mõtlema, et mis selle hinnavahe nii suureks ajab.
Keegi targem võiks veits sõnavõtta ja aidata palun :).
Comment
-
Re: *** MAI OFFTOPIC ***
hhahaaaaaAlgselt postitas alaska Vaata postitustootab kuni vandalaril aega flipata on.
Comment

Comment