Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #811
    Re: Lemmik söögikohad.

    Tänud. Samas kui järgmine kord pealinna satun, lähen proovin selle Macki ära. Seal tundub veidi parem hinna-koguse/kvaliteedi suhe olevat.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #812
      Re: Lemmik söögikohad.

      tabasalu ja kristiine baby suht bs jh, samas pääsküla oma oli alguses ok, nüüd pole mõnda aega juba käinud.

      Comment

      • rollkopter
        Grinder
        • Oct 2011
        • 501

        #813
        Re: Lemmik söögikohad.

        käisin dublineris, mitte omal soovil. oli õudne. enam ei lähe.

        Comment

        • Jazzyl
          Jube Noob
          • Feb 2012
          • 142

          #814
          Re: Lemmik söögikohad.

          Victoria restoran lõõtsa tänaval. Lõunati parimad söögid. Hind ka vägagi mõistlik !

          Comment

          • eddi
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1200

            #815
            Re: Lemmik söögikohad.

            Ei tea kas mainitud, aga Tallinnas koht nimega Hetk. Korra sai söömas käidud ja päris omapärane ja hea oli

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #816
              Re: Lemmik söögikohad.

              Kõige parem söögikoht on ikka oma kodu. Täitsa perses, mis hinnad. Just tellisin 6 õlut, kokku mingi 4 eur.

              Comment

              • sadakrooni
                FPP Pro
                • Jan 2009
                • 254

                #817
                Re: Lemmik söögikohad.

                :D

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #818
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Tegin ka kodus pitsat ahjus , suht nice , kehras pubis sain samamoodi maahärra pitsat ainult et jahusemalt :)

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #819
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Pahad Poisid Tartus - eile käisime ja haarasin sealt pubiroa Burgerbest - vägagi maitsev burger, julgen soovitada. Fastersi ja muu jamaga ei anna võrreldagi, hea et osatakse veel ka häid burgereid teha :D

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #820
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Käisin paar kuud tagasi Klausis söömas, Kalasadamas (http://www.klauskohvik.ee/). Gröönimaa hiidlest oli superhea
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • rollkopter
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 501

                        #821
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        statis kaheraudne kabanossiga suht hea

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #822
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          goodwin on ka over-priced. Ilma spetskastmeta või lisanditeta tavalise lõhetüki eest 30 EUR on too much ja miski veise peenise-eeskondi-mignoni eest samapalju on ka palju maksta.
                          tegin arvet nähes omaette nägusid, aga mitte naise ees, sest ei tahtnud kooneri muljet jätta.

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #823
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                            kas vahetevahel pirita kanti satuvad, siis soovitan kindlalt snack pointist burksi/pitat võtta (kui pole juhuslikult sinna juba sattunud).
                            vast üks parim kiirtoidurestoran üldse
                            peab autosse armatuurile paneb nõudi krt, sest mõnikord öösel koju kruisides ei tule meelde lihtsalt, et sihuke asi seal velodroomi juures on. kui kiidad ka, siis peab kindlasti läbi astuma.
                            on ikka öösel ka lahti?

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #824
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Tallinnast 30km Tartu poole sõites jääb selline koht nagu Viikingite küla - koha välimuse, oleku, menüüde ja asjadega ikka korralikult vaeva nähtud, torre vaadata kohe. Võtsin mingi panniroa mis oli minu maamehe maitse järgi ka tip-top, hinnad viisakad (praed €6-15).

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #825
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Tallinnast 30km Tartu poole sõites jääb selline koht nagu Viikingite küla - koha välimuse, oleku, menüüde ja asjadega ikka korralikult vaeva nähtud, torre vaadata kohe. Võtsin mingi panniroa mis oli minu maamehe maitse järgi ka tip-top, hinnad viisakad (praed €6-15).
                                jep - lastega peatumiseks ka näiteks hea huvitav koht. mis veidi häirb on see, et kogu see asi seal ilma igasuguse ajaloolise seoseta (kui viikingite küla, siis eeldaks, et seal kunagi mingi viikingite asula olnud vms). hinnad ka imo siiski teeäärse pubi kohta veidi kallid. varem ka juba maininud, aga sellel trassil parim koht hind/kvaliteet jätkuvalt Põhjaka. www.pohjaka.ee

                                Comment

                                Working...