Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jazzyl
    Jube Noob
    • Feb 2012
    • 142

    #796
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
    Kas nüüd lemmik, aga sai täna käidud Riveris, asub regati majas. www.riveris.ee

    Ise sõin parti ja võib öelda, et üks parimaid(kindlasti suurim) mis eesti restodes saanud olen.
    Naised sõid magustoiduks "mille feulle"-t ja kiitsid taevani.

    Teenindus oli sõbralik/veits pingutatud aga see normull. Meeldis see koht just õhkkonna pärast, tegemist pole tippklassi restoga, aga samas viisakam kui mingid grillid ja paadid.
    Kuidas hinnad tundusid ?

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #797
      Re: Lemmik söögikohad.

      kodulehel ka hinnakiri üleval.

      Comment

      • trasadonkad
        Grinder
        • May 2014
        • 672

        #798
        Re: Lemmik söögikohad.

        kas vahetevahel pirita kanti satuvad, siis soovitan kindlalt snack pointist burksi/pitat võtta (kui pole juhuslikult sinna juba sattunud).
        vast üks parim kiirtoidurestoran üldse
        Last edited by trasadonkad; 04.05.14, 20:18.

        Comment

        • pilme10
          FPP Pro
          • Jun 2009
          • 224

          #799
          Re: Lemmik söögikohad.

          Toit's, Kebabikunn & Japosha stocki kandis.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #800
            Re: Lemmik söögikohad.

            fck nohh.. üle mitme aasta sattusin jälle Tiskre juures Lucca restorani, viimane kord kui sinna satun, rämedalt overpriced, sealiha oli suhteliselt maitsetu, lõhe oli tillukene tükk ja ei midagi erilist, eelroad prae hinnaga ja taaskord suht suvalise söökla tasemega ja menüüs eriti midagi huvitavat või head silma ka ei hakanud, keeruline valida, aga hind on ikka vihane. Sama raha eest saab oluliselt meeliülendava kogemuse osaliseks näiteks Lusikas või Pärnus Villa Vessetis vms

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #801
              Re: Lemmik söögikohad.

              Ilmselt olen seda juba siia postitanud, aga Kunderi tänava Wingstopp. Linna parimad kanatiivad.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #802
                Re: Lemmik söögikohad.

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                fck nohh.. üle mitme aasta sattusin jälle Tiskre juures Lucca restorani, viimane kord kui sinna satun, rämedalt overpriced, sealiha oli suhteliselt maitsetu, lõhe oli tillukene tükk ja ei midagi erilist, eelroad prae hinnaga ja taaskord suht suvalise söökla tasemega ja menüüs eriti midagi huvitavat või head silma ka ei hakanud, keeruline valida, aga hind on ikka vihane. Sama raha eest saab oluliselt meeliülendava kogemuse osaliseks näiteks Lusikas või Pärnus Villa Vessetis vms
                +1

                Comment

                • doublemint65
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 695

                  #803
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Jõgeval Pantheris megasuur juustusnitsel mmmm

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #804
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Kas BabyBackis on toitudel ka reaalselt mingit valuet või on tegemist toidukohaga mis paneb oma ülehinnatusega isegi Statoili kahvatuma? €10 näiliselt tavalise burgeri ja friikate eest või €17 suure pitsa eest ei ole just hinnad mis paneks ilma eeluringut tegemata toidukohta külastama.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #805
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      jah on valuet, burks on seal oluliselt suurem ja teisem kui statoilis müüdaval, tegemist ikkagi high-stakes bbq lihaga. umbes sama nagu BBQ Mac. BBQ Maci pizzadest ma võtan alati kõige väiksema suuruse, sest suuremaid ei jaksaks ära süüa. BabyBackis proovisk põrsaribisid ka näiteks, väga hea kraam.

                      Comment

                      • Maxi
                        Pokkerihai
                        • Nov 2010
                        • 1849

                        #806
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        võib-olla ma liiga nit, aga babyback way overpriced imo ja liha ei ole midagi erilist, madriidis sain 16€ eest oluliselt parema veise tüki kui babybackis sama raha eest. Paar korda ainult sellepärast seal käinud, et hea Kristiinesse parkida. Mack BBQ seevastu burgerid olid küll viimati 5+ ja oma hinda väärt, liha pole sealt võtnud.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #807
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          Kas BabyBackis on toitudel ka reaalselt mingit valuet või on tegemist toidukohaga mis paneb oma ülehinnatusega isegi Statoili kahvatuma?.
                          ei. restorani hinnaga saad natuke ilusamat pubitoitu

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #808
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            seal trt mnt Mackis vms on küll burgerid väga head olnud alati ning imo hinda väärt. burger + friikad mingi 10 ringis

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #809
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Keegi rikas ei taha söögikohta investeerida, mul on hea idee :D?

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #810
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                me k2isime ka mõni nädal tagasi tabasalu baby's .. imo oli isegi sitem kui pubitoit .. rõve vintske liha

                                Comment

                                Working...