Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #751
    Re: Lemmik söögikohad.

    hinnas ainult.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #752
      Re: Lemmik söögikohad.

      Sushiplaza vs teised? Kellegil kogemust? Ise pmst ainult sealt võtnud/seal söönud, sest tuttavad tegid ja siiamaani rahul olnud, samas võrrelda pole väga millegagi.

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #753
        Re: Lemmik söögikohad.

        Sushi Panda ka imo ok. Ükspäev võtsin miskit lasnamäe sushit.....

        Comment

        • BuildUp
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2547

          #754
          Re: Lemmik söögikohad.

          Caesari maki on väga hea.

          www.sushitop.ee

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #755
            Re: Lemmik söögikohad.


            Suhteliselt uus kebabi koht Vabakal, suvest saadik vist. Koht ise näeb sitaks kena välja, ruumi palju ja toit on ka väga hea imo.
            Tundub, et kliente neil väga palju ei käi, sest reklaame vist ei saa vabakale ülesse panna. Hetkel kebabi kohtadest igatahes lemmik Eestis.

            Aa ja Pitsad ka ülinutsid seal.

            Comment

            • ristijeesus
              Klubi Liige
              • Oct 2009
              • 2533

              #756
              Re: Lemmik söögikohad.

              Nad peaks tõesti reklaamile panustama kui sa alles nüüd selle koha avastasid :) Ma olen küll juba oma paar aastat kindlasti seal käinud, nii et nii värske koht see pole. Aga kebab on seal tõesti hea, polegi vist Eestis paremat saanud.

              Comment

              • Romka
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1544

                #757
                Re: Lemmik söögikohad.

                Nii kaua? Ma ise kuulsin suvel töökaaslase käest ja ta ütles, et uus koht.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #758
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  Algselt postitas Romka Vaata postitust
                  Nii kaua? Ma ise kuulsin suvel töökaaslase käest ja ta ütles, et uus koht.
                  2011 suvi imo või isegi enne seda.

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #759
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Vähemalt hooajaga ei pannud puusse siis :D.

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #760
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      See tõesti päris ammu juba seal ning flaiereid jagati päris aktiivselt vahepeal.

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #761
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Sattusin ka pealinna. Ja käisin 2 päeva söömas tartu mnt Vanas villemis. Mõlemal korral võtsin päeva prae. (ahjuliha/liha grillkastmes)

                        Ja väikese piima (siiski suur klaas) Ja kokku läks alla 5 euri kord. Meeldiv teenindus ja ootamatult võimas sisekujunudus veel otsa liita siis hinna kvaliteedi suhe 10/10 imo.

                        Korralik pubi söök väga mõistliku hinnaga.
                        Last edited by timz0333; 07.02.14, 08:07.

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #762
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Villemi pubid on kõik kindla peale minek, pole veel pettuma pidanud.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #763
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            Ma Tartu mnt Vana Villemis korra päevaprae sain küll jube pasa... Ja sekser ka midagi erilist polnud, alla keskmise. Võib-olla bad run siis, dunno...

                            Õllevalik on hea tho.

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #764
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Ma Tartu mnt Vana Villemis korra päevaprae sain küll jube pasa... Ja sekser ka midagi erilist polnud, alla keskmise. Võib-olla bad run siis, dunno...

                              Õllevalik on hea tho.
                              see xl praad on jube hea. Kaste võiks ainult parem juures olla.

                              Ise selles Mack grillis käinud üle tee päris tihti, seal ka burgerid suht nuts ning maja jäätee ka sickolt hea (umbes nagu virgin mojito)

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #765
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Ma Tartu mnt Vana Villemis korra päevaprae sain küll jube pasa... Ja sekser ka midagi erilist polnud, alla keskmise. Võib-olla bad run siis, dunno...

                                Õllevalik on hea tho.
                                sekser ongi sitt seal, snäkkide jaoks on baieri kelder :)
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...