Lemmik söögikohad.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #721
    Re: Lemmik söögikohad.

    Algselt postitas Pythagoras Vaata postitust
    Kes suppe toiduks peab ning nendest kõhu täis saab (tean inimesi, kelle arvates supp pole toit) siis parim koht lõuna ajal söömiseks on Dorpat. Supibuffee, kliendikaardiga, mille saab tasuta teha, on valikus siis sellised asjad: kolm suppi, üks toorsalat, üks puder (tatra, tangu, vms), leivad/saiad/soojad kuklid, üks magustoit ning päevakook + jäävesi. Võid ennast lõhki süüa, keegi kogust ei mõõda.

    E: Tartus siis iga argipäev 12-14 ja pole Dorpatiga seotud, lihtsalt selle raha eest saab julmalt palju süüa ning pole veel halba toitu saanud
    mitu raha maksab?

    @TaistoJ, seal saab pastasid ka.

    Comment

    • Herbert Sammal
      Jube Noob
      • Jul 2013
      • 165

      #722
      Re: Lemmik söögikohad.

      Ma pole küll ise käinud seal kuskil aasta, kuid kas Sa Riia mäel Asian Chefi ei ole väisanud? Oli alati selline rahulik, mitte puupüsti täis ning toidud..neid kannatab väga Pangega võrrelda, mõni asi paremgi.

      Comment

      • Pythagoras
        Grinder
        • Apr 2012
        • 589

        #723
        Re: Lemmik söögikohad.

        krt läks meelest kirjutada, tavahind 3, kliendikaardiga 2,7, seal veel prae- ja salatibuffeed ka, aga see supi oma nii rikkalik ning hea hinnaga, et mulle sellest jagub

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #724
          Re: Lemmik söögikohad.

          Siis soovitan sulle ikkagi Mokat,Taisto,söögid peenemad ja erilisemad ja valik mitmekülgne!

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #725
            Re: Lemmik söögikohad.

            Suur aitähh!
            Moka proovin järgmine kord ära ka.

            Comment

            • donkament
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1945

              #726
              Re: Lemmik söögikohad.

              sirka ainec
              äärmisel juhul ka olerex

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #727
                Re: Lemmik söögikohad.

                Regular teab, mis regular räägib

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #728
                  Re: Lemmik söögikohad.

                  soovitaks ka mokat, väga maitsev alati olnud. dorpati supid peaks ka ära proovima kui nii odav, "supp pole toit" - LOL

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #729
                    Re: Lemmik söögikohad.

                    Dolce Vita pole pizzabaar, tegemist on Itaalia restoraniga (lol @ söökla).

                    Pizzad kuuluvad iga korraliku Itaalia restorani menüüsse, kuid veisesisefilee on vaieldamatult Tartu parim.

                    Kui tahad viisakamat ja romantilist õhtusööki, siis pigem Polpo, Antonius, Werner, sest seal pole sellist suminat/müra nagu Dolces.

                    Kui keegi soovib shnitslit ning pelmeene, siis soovitan mõnda pubi külastada, mitte restorani.
                    Last edited by hotcocacola; 22.10.13, 21:51.

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #730
                      Re: Lemmik söögikohad.

                      Algselt postitas donkament Vaata postitust
                      äärmisel juhul ka olerex
                      äärmisel juhul? olerexi Eksootilises on ikka väga palju valuet imo.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #731
                        Re: Lemmik söögikohad.

                        Mis Werneris leiate? Kui tahad tüdruksõbraga mõnusasse interjööri ülehinnatud koogikesi sööma minna (magusad koogid on maitsvad, soolased on parimal juhul keskpärased) või kohvitada, saan aru, aga kui eesmärgiks on "päris toitu" (praed, pastad, jne) saada, ei näe küll miks sinna minema peaks. Pole kindel kas seal menüüs isegi selliseid asju eksisteerib.

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #732
                          Re: Lemmik söögikohad.

                          Kui juba šnitslit mainiti, siis parima hinna ja kvaliteedi suhtega šnitsli saab Tartus pubist 16kannu. Interjöör küll paras peldik, aga šnitselt ikka epic lahmakas ning hind 4,5 euri. Ütlen ausalt, et pole maitselt ka paremat Tartus leidnud.

                          Comment

                          • doublemint65
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 695

                            #733
                            Re: Lemmik söögikohad.

                            suppi peab sööma, supp hoiab seedimise korras. ja kui kui seedimine on korras. siis tulevad ka terved lapsed.

                            Comment

                            • muttaja
                              Pokkerihai
                              • Dec 2010
                              • 1965

                              #734
                              Re: Lemmik söögikohad.

                              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                              Mis Werneris leiate? Kui tahad tüdruksõbraga mõnusasse interjööri ülehinnatud koogikesi sööma minna (magusad koogid on maitsvad, soolased on parimal juhul keskpärased) või kohvitada, saan aru, aga kui eesmärgiks on "päris toitu" (praed, pastad, jne) saada, ei näe küll miks sinna minema peaks. Pole kindel kas seal menüüs isegi selliseid asju eksisteerib.
                              Neil on teine korrus ka :)

                              Comment

                              • kjmrc
                                Pokkerihai
                                • Aug 2009
                                • 4541

                                #735
                                Re: Lemmik söögikohad.

                                Järgmine kuu naisega Mokasse siis aastapäeva puhul. Suvel käisime siis seal mingi salat oli küll ülinuts, maitseelamus missugune.
                                Seekord siis proovib 3-käigulise ära, usun, et pettuma ei pea :)

                                Comment

                                Working...